עסק קטן? כיצד אתה יכול לשרוד?

לפחות בתחילת פעילותם עסקים קטנים רבים מתקשים לשרוד ולסיים את החודש. זוהי עובדה שעסקים קטנים רבים סוגרים את מרכולתם במהירות וזאת עקב העובדה שהם לא מצליחים להשיג לקוחות חדשים. על כן כאשר מדובר על עסק קטן אתם חייבים להיות בטוחים כי תנהלו את העסק בצורה החכמה ביותר. אחד הדברים עליהם צריך לתת דגש הוא פרסום העסק שלכם. עליכם לדאוג לפרסם את העסק בצורה הטובה ביותר וכך להבטיח כי תשיגו לקוחות חדשים. אך הצרה היא שלעסקים קטנים רבים אין את היכולת להשקיע כספים רבים בפרסום וכך הם סוגרים את שעריהם שלא באשמתם. אז מה ניתן לעשות כיצד ניתן להתגבר על הבעיה הזאת? התשובה היא שניתן לקחת הלוואה בכדי לדאוג למימון העסק ולפרסום שלו. זהו דבר שיכול לעזור לנו במידה ניכרת ולאפשר לנו להחזיק מעמד עד אשר יגיעו לקוחות חדשים ואז נוכל להחזיר את ההלוואה בצורה הרבה יותר פשוטה.

הלוואה בערבות המדינה – מה זה?

אך הבעיה עם הלוואות שלא תמיד מוכנים לתת לנו אותם בגלל שאנחנו עסק קטן חדש. אם נפנה אל הבנקים הם יסרבו לתת את ההלוואה פעמים רבות וכך אנו נתקלים שוב באותה בעיה. גורמים אחרים שאליהם נפנה מחוץ למערכת הבנקאית יגבו מאתנו ריביות רצחניות שיובילו אותנו במהרה לסגירת העסק. על כן מה שניתן לעשות בכדי להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר זה לקחת הלוואה בערבות המדינה. הלוואות לחברות אלו מאפשרות לנו ליהנות מהלוואה בריבית נמוכה וזאת תודות לערבות שהמדינה מספקת לנו. כך ההלוואה בערבות המדינה יכולה לשרת אותנו בצורה נפלאה ולהועיל לנו במידה ניכרת.

עסק קטן? אל תגזים עם ההלוואות

עם זאת חשוב מאוד שלא נגזים עם ההלוואות אחרת העסק שלנו יהיה ממונף בצורה שתקשה עלינו את הפעילות שלו. עלינו לתאם את לקיחת ההלוואות עם גורמי המקצוע המלווים את העסק, קרי רואי החשבון שלנו. בכדי להיות בטוחים איזה הלוואה ניתן לקחת ומהי ההלוואה שתשרת אותנו בצורה הטובה ביותר. זהו עיקרון מפתח עליו אנחנו צריכים לחשוב.

סרט תדמית להצגת העסק באור חיובי

בכדי שתוכלו להגדיל את מעגל המכירות של העסק שלכם, אתם צריכים לבדוק עד כמה אתם נוקטים בצעדים הנכונים. אנו יכולים לומר לכם שאם אתם תקבלו את ההחלטה להפיק סרט תדמית איכותי, הגולשים שיגיעו לאתר של העסק שלכם יוכלו להבין במה מדובר בתוך זמן קצר, ובדרך הזו תוכלו להגדיל את המכירות בצורה משמעותית ביותר.

שימו לב שאם המטרה העיקרית שלכם הנה להגדיל את המכירות בעזרת הפקה של סרט תדמית, אז יהיה זה קריטי שתפנו אל חברה שתוכל להציעה לכם שירות מקצועי ככל שניתן. כלומר חברה שמחזיקה בניסיון רב בהפקה של סרטונים מהסוג הזה.

הדברים הפשוטים שעושים את ההבדל

כאשר מדובר על היכולת שלכם למכור מוצרים, בדרך כלל הדברים הקטנים שקשורים בשיווק אלו הם שיכולים לעשות את ההבדל הגדול. כך שאם אתם בוחרים ללכת על הפקה של סרטון תדמית, תנסו לחשוב היטב כיצד אתם בוחרים לעשות זאת, וקחו את הזמן שלכם בכדי לוודא שהדברים אכן מתבצעים על הצד הטוב ביותר.

במידה ואתם לא מרוצים ממצב העסק שלכם, ואתם חושבים מה עליכם לעשות בכדי להוביל אותו להצלחה, תתחילו בשינויים הללו. תחשבו איך אתם יכולים לשווק את העסק בצורה יותר אפקטיבית, ומה אתם יכולים לעשות בכדי להציג את המוצרים השונים בצורה כזו שתגרום להם להימכר יותר. אם תעשו זאת לטווח הארוך, תוכלו לראות את השינוי מגיע, ואנו בטוחים שבסופו של דבר העסק שלכם יהיה סיפור הצלחה.

תמיד כדאי לשקול כל צעד

בכדי שתוכלו לדעת שאתם תמיד פועלים בתבונה ומובילים את העסק שלכם קדימה, יהיה כדאי לכם לקחת את הזמן ולהיות סבלניים, וזאת עד שתהיו בטוחים שאתם אכן עושים את הדבר הנכון בכל פעם. כך שאם אתם מתחילים לחפש חברה שתוכל להפיק לכם סרט תדמית, אל תבחרו בחברה הראשונה שאתם מוצאים. פשוט תבדקו בקפדנות את העניין ותנסו לברר עד כמה אתם בוחרים באפשרות שהכי מתאימה לכם.

תמיד תנסו לבדוק את המהלכים שאתם נוקטים בהם ואל תהססו להתייעץ עם בעלי ניסיון.

מה כל משרד טוב צריך?

אם אתם מקימים משרד חדש אתם בוודאי רוצים להקנות למשרד שלכם אווירה ביתית, תוך שאתם מנסים לדאוג לכל הצרכים שלכם ושל העובדים שלכם בתוך חלל המשרד.

כפי שרבים יודעים, מקום העבודה שלנו הוא מקום שבו אנו נמצאים ברוב שעות היום ולכן הוא חייב להכיל את כל האמצעי הנוחות שיהפכו אותו למושלם עבורנו, עבור העובדים ועבור הלקוחות שלנו. אז מה כל משרד צריך שיהיה בו? הרשימה המלאה בהמשך.

עמדות עבודה – כדי שלעובדים שלכם יהיה נוח ונעים לעבוד במשרד, חשוב להצטייד בכל משרד בעמדות עבודה. אם אין לכם מספיק חדרים שאפשר להפוך לעמדות כאלה, מוטב לרכוש ריהוט משרדי שמשמש עמדות עבודה, או שניתן באמצעות הקמת קירות גבס להפוך חללים גדולים לעמדות עבודה ראויות. בעמדות יש להניח שולחנות משרדיים, כיסא משרדי נוח, מחשב, טלפון, מגירות אחסון וכל מה שעובד זקוק לו.

מערכות ישיבה – חדרי המתנה במשרדים וחדרי מנוחה יכולים באמצעות העיצוב הנכון להקנות לכל משרד מראה יוקרתי ונעים. כדי לרהט נכון את חדרי ההמתנה והישיבות יש לבחור ספות שמתאימות לעיצוב הכללי במשרד, ולדאוג לספות נוחות ונעימות בחללים אלה.

מטבח מאובזר – גם אתם וגם העובדים שלכם זקוקים לאוכל במהלך יום עבודה, כמו גם הכנת קפה, ונשנושים. בשל כך חשוב לדאוג למטבח מאובזר ולכזה שניתן לחמם בו אוכל בקלות, לשמר בו במקרר מוצרים ולשבת בו בנוחות בהפסקה.

חללי אחסון – מסמכים, ציוד משרדי, קלסרים ועוד הם רק חלק קטן ממה שמשרד מכיל, ולכן כדי שהמשרד שלכם יראה יפה ומסודר, חשוב לדאוג לחללי אחסון נוחים ומוצרים שיאפשרו אחסון אסתטי כמו קופסאות אחסון גדולות, ארונות הזזה, שידות משרדיות ועוד. בכך תוכלו ליהנות ממשרד שתמיד נראה מסודר.

אז אם אתם רוצים שהמשרד שלכם יהיה נעים ונוח, זה הזמן לחפש השראה מעיצוב וריהוט של משרדים אחרים, ממגזינים באינטרנט, ובכך לבחור את הציוד והריהוט שמתאים בצורה מושלמת למידות המשרד שלכם ולמראה הכללי שלו.

הדפסת ניירת משרדית

בית דפוס, מעניק מענה נהדר עבור בעלי העסקים השונים. בתי עסק רבים, זקוקים עבור הדפסת ניירת משרדית על מנת לשווק את העסק או להתנהל  ביום, יום. ישנם הרבה סוגים של ניירת משרדית שיש להדפיס כגון: חשבוניות, קבלות, נייר מכתבים, מעטפה עם הלוגו והכתובת של בית העסק, כרטיס ביקור ועוד. ניתן למצוא את כל שירותי הדפוס, תחת קורת גג אחת, מה שיקל המון על בעלי העסקים אשר ימצאו בית דפוס מקצועי וקבוע, אשר יהיה קרוב לבית העסק או המשרד שלהם, כך שיוכלו לסמוך עליו ולעבוד מולו שנים.

שימוש בטכנולוגיות חדשניות בדפוס

אם אתם מחפשים איכות הדפסה גבוהה, כדאי כי תחפשו בית דפוס, העובד עם שיטת הדפסה דיגיטלית. אם מוצרי הדפוס שלכם ייראו איכותיים בזמן הדפסת ניירת משרדית זה ייראה מיד ויבינו כי אתם משקיענים גדולים בבית העסק שלכם. יש למצוא מחירים הוגנים בהשוואה לשאר בתי הדפוס שמציעים הדפסות דומות. כדאי להבין, כי הדפסה באיכות גבוהה אמנם תעלה לכם יותר אבל עדיין משתלם לכם לבצע סקר שוק מקיף, כך שתאמדו את המחירים.

יש להשקיע מחשבה ולבדוק באיזה סוג של ניירת משרדית יש להשקיע היות ואת אותם המסמכים, ניתן למצוא בכל בתי העסק ושינם כאלה, אשר יהיו ייחודיים יותר. כדאי לוודא כי שמו של בית העסק שלכם, יתנוסס בכל מסמך שאותו אתם מדפיסים. יש לדאוג לגודל המתאים ולפרופורציה הנכונה\ כך שהמסמכים יהיו אסתטיים ונעימים לעין.

הקפדה על מראה הניירת המשרדית שלכם

בעל עסק שהוא חכם, תמיד יקפיד על איכות נייר והדפסה של המסמכים המשרדיים שלו.אם תשקיעו מחשבה ועיצוב של הדפסת ניירת משרדית, יהיה כלפיכם כבוד רב, היות וניירת משרדת מהווה חלק בלתי נפרד מבית העסק , החברה או המשרד שאותו אתם מנהלים. בהדפסה מקצועית ואיכותית, ניתן לראות כבר במבט הראשוני על הניירת המשרדית, כי מישהו השקיע מזמנו, מכספו ומחשבה לא מועטה בהדפסה והפקה של ניירת משרדית.  אם יש לכם המלצות לגבי בית דפוס מסוים, כדאי כי תבדקו אותן לעומק וכן, אם הגעתם לכמה בתי דפוס בקרבתכם וקיבלתם הצעת מחיר ראיתם תיק עבודות של אותם בתי דפוס, הבחירה של בית הדפוס,תהיה קלה יותר.

מה עושים במקרה של תאונת עבודה?

תאונות עבודתו קורות לצערנו בכל יום, כאשר תאונות עבודה יכולות להיות פציעות קלות אך כאלה שיכולות להפריע למהלך העבודה, או תאונות קשות יותר שעלולות להוביל למחלות קשות ונכות שמשביתה את העובד לזמן רב, או לכל תקופת החיים.

בשל כך חשוב לדעת מה עושים במקרה של תאונה עבודה וכיצד ממשים את הזכויות המגיעות לכם מהמוסד לביטוח לאומי, ממקום העבודה ובמיידה וישנם ביטוחים – גם מחברות הביטוח.

אז מהו עושים במקרה של תאונת עבודה?

כאשר אתם חווים תאונת עבודה יש לנקוט בצעדים הבאים:

תיעוד התאונה – כדי להתחיל בהליכי תביעה מול ביטוח לאומי, מול מקום העבודה ומול הביטוחים הפרטיים: חשוב לאחר קבלת טיפול רפואי לבצע תיעוד של פרטי התאונה. את התיעוד מבצעים דרך טפסים לתיעוד תאונת העבודה ודיווח שעליהם להיות נגשים בכל מקום עבודה. עוד ניתן למצוא טפסים מסוג זה באתר של ביטוח הלאומי. בדוח תתבקשו לתאר את התאונה, להחתים עדים לתאונה ואת מנהל העבודה ובעל העסק.

תיעוד כל הטיפולים – כאשר את מקבלים טיפול רפואי בין אם בזמן התאונה לבין אם לאחריה – חשוב לבצע תיעוד של כל ההליכים הרפואיים משמע: קבלת עותקים של המסמכים הרלוונטיים לנושא תאונת העבודה שלכם כולל ימי המחלה שקיבלתם וחוות דעת מקצועיות.

קבלת חוות דעת מרופא מומחה – לפני שאתם ניצבים מול הועדה הרפואית שתקבע לכם דרך המוסד לביטוח לאומי, חשוב לקבל חוות דעת מרופא מומחה אודות הפציעה שלכם, הפגיעה שנגרמה והיכולות התפקודיות שלכם. בכך תוכלו להעלות את הסיכויים שלכם לקבל אחוזי נכות גבוהים ובכך פיצוי הולם.

סיוע של עורך דין אבדן כושר עבודה – לפני שאתם מתחילים בתהליך התביעה ובמקרה של  קושי בקבלת הפיצויים והזכויות שלכם מהגופים שאותם אתם תובעים, חשוב לקבל סיוע של עורך דין אבדן כושר עבודה. עורך דין כזה יוכל לסייע לכם בכל הקשור לקבלת פיצויים, לקביעת מועד לוועדה רפואית, הגדלת אחוזי הנכות וקבלת פיצוי הולם אודות הפגיעה.