כורך ספרים

כורך ספרים – מה הוא עושה

כל אדם שמעוניין להוציא ספר כלשהו יודע שאחד השלבים החשובים ביותר בתהליך יצירת הספר הוא שלב כריכת הספר. כריכת הספרים היוותה אומנות החל מהמאה הראשונה לספירה שבה רומאים יצרו ספר וכרכו אותו באמצעות קיפול הקלף לחצי ותפירתו לאורך חציו. גם היום כורך הספרים ידוע כאומן שמטרתו היא לכרוך את הספר שמובא לפניו ודורש כריכה בצורה הטובה ביותר. בעוד שבעבר כריכת ספרים התבצעה באופן ידני והיוותה מלאכה מורכבת למדי של כורך הספרים, כיום כורך הספרים משתמש במכונות טכנולוגיות מתקדמות לצורך כריכת הספרים.

מה תפקידו של כורך ספרים?

תפקידו של כורך ספרים באתר TANNA הוא בעצם לקחת את כלל הדפים ששייכים לספר ולאגד אותם תחת כריכה אחת, על מנת להעניק לו מראה של ספר שניתן לקרוא בצורה קלה ונוחה. כיום כאמור תהליך הכריכה קל יותר מהתהליך שהיה בעבר, יחד עם זאת, לכורך הספרים יש עדיין תפקיד חשוב שכן, הוא אחראי על כריכת כל ספר בפועל, באמצעות הטכנולוגיה שנבחרה לצורך כריכת הספר ובהתאם לסוג הכריכה שנבחרה: כריכה רכה או כריכה קשה. כורך הספרים יכול לסייע לכל אדם שמעוניין לכרוך את ספרו לבחור את סוג הכריכה המתאימה לו ביותר הן מבחינת סוג הספר, כמות הדפים שיש בספר, הייעוד של הספר וכמובן התקציב שלו העומד על הפרק לצורך כריכת ספר.

כיצד כורכים ספרים?

כיום כורך ספרים מבצע את עבודת הכריכה בהתאם לכריכה רכה או כריכה קשה הנבחרת על ידי הלקוח. ספר בעל כריכה רכה הוא ספר בעל אופי קליל יותר והוא מורכב ממספר דפים מבודדים ודבוקים לגב הספר, לדפים הללו מצמידים את הכריכה בכדי שהעמודים לא יתקשו. כריכה קשה היא כריכה מורכבת יותר, אשר דורשת שיטות שונות ומיומנות של כורך הספרים. על הכורך לפעול בדרכים יצירתיות בכדי לכרוך בכריכה קשה בצורה הטובה ביותר.

המידע באדיבות אתר http://tanna.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בודק שכר מוסמך
טיפים לעסקים
moshiko

איך בוחרים בודק שכר מוסמך

ישנם אנשי מקצוע שאנחנו לא יכולים לבחור כלאחר יד כמו רואה חשבון בחיפה למשל או בודק שכר. מדובר על בעלי מקצוע בתחומים בהם שהצורך שלנו בשירות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved