מי רשאי להדריך עובדים בגובה

מי רשאי להדריך עובדים בגובה

מי מאיתנו לא מכיר את המחזה המפחיד הזה כאשר אנו נוסעים לנו ורואים אנשים הנמצאים בגובה רב ומנקים חלונות מהצד יותר מפחיד שלהם. כמובן שלא כל אחד יכול לעבוד בזה מי שכן עובד בזה חייב להיות מקצועי בעל תעודה המהווה לו אישור לעבודה בגובה.

מי רשאי להדריך עובדים בגובה? |

איך את העבודות היותר מפחידות שקיימות  כיום היא עבודה בגובה. עבודה בגובה אינה מתאימה לכל אדם הוא לצורך עבודה במשרה מפחידה זו תצטרכו לעבור קורסים רבים וכן להיות מבוטחים ברמה הגבוהה ביותר בחברות ביטוח המבטחות עובדים בגובה.

כדי להתקבל לעבוד בעבודה מסוכנת זו, מעבר לכך שתצטרכו ולהיות חסרי פחד גבהים, הרבה אומץ גם כן יהיה שייך כאן, שכן עבודה במקומות גבוהים היא מסוכנת מאתגרת וכן, יש עימה שכר רב בצידה. (איך לא, בעבודה כזו מפחידה וכמעט לא אנושית)

למי מתאים לעבוד בגובה? |

עבודה בגובה, היא אינה נחלתם של אנשים מסוימים בלבד, אלא היא מתאימה לכל אדם המעוניין לאתגר את עצמו או לעבוד במקומות לא שגרתיים בעליל. אחת מהעבודות הלא שגרתיות, המפחידות ביותר והמסוכנות ביותר לעבודה – היא עבודה בגובה.

ניתן לחשוב שהאנשים שנמצאים שם למעלה ושמנקים את החלונות בגובה כזה לא מפחדים. נכון, יכול להיות שהם באמת לא מפחדים אך אני הייתי אומר, אם יש לכם חלון בגובה רב ואתם מעוניינים לנקות אותו, גשו לחברה המוסמכת, המכירה ויודעת כיצד לנקות חלונות במקומות גבוהים.

כמה עולה לנקות חלונות בגובה? |

אין באמת מחירים מסוים לניקיון חלונות בגובה, אך כמובן שניקיון כזה, הוא לא עוד ניקיון כמו שטיפת חדר מסוים או שטיפה בחלל ריק אלא עבודה זו מצריכה המון ביטוחים לעובדים המסכימים לסכן את עצמם את גופה מה בעבודה במקומות גבוהים או מסוכנים אלה

אך כמובן שמחירם יהיה שונה מניקיון מקומות אחרים, כיוון שעל ניקוי מסוג כזה, תצטרכו להוסיף גם את ביטוח החובה החל על המנקים בגובה, וגם על הסיכון אותו הם לוקחים כאשר הם מטפסים לגבהים כה רבים, בכדי לעשות את עבודתם בצורה הטובה ביותר. מידע נוסף תוכלו למצוא באתר http://www.bell-itum.co.il/.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *