מה הדרך לקבל פיצוי בגין נזקי בגוף

המילה נזקי גוף היא מונח משפטי המתייחס לכל פגיעה פיזית שיכולה להיגרם על ידי אדם אחר. זה כולל דברים כמו חבורות, חתכים ועצמות שבורות. נזק גופני מסווג בדרך כלל כעבירה או עבירה פלילית בהתאם לחומרת המקרה.

מהם פיצויי נזיקין ואיך תובעים

הגוף הוא הנכס החשוב ביותר של אדם. זה מה שמייחד את האדם ומעניק לו את הזהות שלו. עם זאת, נזקי גוף עלולים לקרות מאין ספור סיבות. בחלק זה, נדון בנזק גופני או פציעות אשר עלולים להיתקל בהם עקב תאונות או סיבות טבעיות. פציעות מסווגות לשני סוגים – פגיעות בתאונה ופציעות טבעיות. פגיעות תאונה הן כאלה שנגרמות מגורמים חיצוניים כמו תאונות דרכים, נפילות ממקומות גבוהים וכו'. פגיעות טבעיות הן כאלה שנגרמות מגורמים כמו הזדקנות ומחלות שלא ניתן למנוע בשום אופן.

ליצירת קשר עם עוד נזקי גוף >>>

פיצויי נזקי גוף הם הכסף שמקבל מישהו לאחר תאונה. זה יכול להיות בגין הוצאות רפואיות, כאב וסבל, אובדן שכר או נזק לרכוש. אם אתה מעורב בתביעה בגין נזקי גוף כתובע או הנתבע, תצטרך לדעת כיצד לקבל פיצויים בגין נזקי גוף.

ניתן לקבל פיצויים בגין נזקי גוף במספר דרכים. חלק מהם הם:

1) נפגע יכול להגיש תביעת נזקי גוף נגד הגורם האחראי בגין נזקים.

2) נפגע יכול להגיש תביעה לחברת הביטוח שלו, אשר לאחר מכן תפצה אותו על פציעותיו, הכאב והסבל.

3) נפגע יכול להגיש תביעה לוועדת התגמולים ביטוח לאומי, אשר תפצה אותם לאחר מכן על פציעותיו, הכאב והסבל.

4) נפגע יכול להגיש בקשה למוסד לביטוח לאומי לתגמולים נוספים, אשר לאחר מכן יעניק לו הטבות הקשורות לנכות, לרבות טיפול רפואי, הוצאות עבודה הקשורות לנכות והבטחת הכנסה במהלך החלמה מנכות.

5) נפגע יכול להגיש תביעה נגד כמה גורמים במקביל 

לרוב, הטיפול נעשה בליווי של עו"ד. 

ליצירת קשר עם עוד תאונות עבודה >>>

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

האם משתלם להשקיע בנדל”ן?

נדל"ן הוא אחד הענפים החשובים בעולם. זה היה חלק מרכזי בכלכלה שלנו במשך עשרות שנים. נדל"ן הוא צורת השקעה שקיימת כבר אלפי שנים. זהו תהליך

קרא עוד»

עתירה מנהלית

ערעור מנהלי היה חלק ממערכת המשפט עוד מימי קדם. זוהי דרך לערער על צו או החלטה שקיבל בית משפט. הערעור יכול להיעשות על בסיס כל

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved