השכרת רכב מסחרי

איך תדעו שהמצבר שלכם ברכב גמור?

ישנם כמה דרכים כדי לדעת על טיבו של המצבר שלנו ברכב. מצבר צריך להחזיק 3 שנים לפחות ברגע קנייתו אך מה קורה שהמצב לא בדיוק ככה וממה זה נובע? ומה הסיכוי שתתקעו באמצע הדרך עם מצבר חדש?

איך תדעו שהמצבר שלכם ברכב גמור?

יש כמה דרכים שאיתם תוכלו לדעת האם המצבר של הרכב שלכם תקין או שמה תצטרכו להחליפו. בגדול, כל מצבר חדש צריך לעבוד להישמע במשך שלוש שנים לפחות. מצבר חדש שאחרי תקופה קצרה לא עובד, יש לבדוק על שימוש חריג ולא נורמלי בו במהלך הזמן שעבר.
למידע נוסף על התאמת מצבר לרכב ושמירתו בקרו באתר של עמי FIX!

האם המצבר של המכונית שלכם מגיב כמו שצריך?

אפילו מכונית עם סוללה (מצבר) פגומה מאוד תפעל כראוי ברגע שהיא תפעל, מכיוון שחלק גדול מהטעינה עבור הסוללה תגיע מהמנוע. זה הזמן הטוב ביותר לבחון את הסוללה של מכוניתכם זמן קצר לאחר הפעלת הרכב.

המכונית שלכם עדיין יכולה להתחיל במהירות, אפילו עם סוללה כושלת. עם זאת, תכונות שיש להן דרישות חשמל משמעותיות המופעלות על ידי הסוללה, כמו פנסי ראש, עשויות שלא לתפקד כמו שצריך.

איך לדעת שהמצבר גמור?

נסו להפעיל את המכונית שלכם בלילה כשהפנסים דולקים. האם הם עמומים? אם הפנסים נראים עמומים יתר על המידה, הכניסו את הרכב למוסך או התקשרו לשירותי דרכים. אם הסוללה תקלה, הפנסים יהיו בהירים ככל שתפעילו את דוושת הגז.

זוהי דרך נהדרת לבדוק אם המצבר שלכם מתחיל להיכשל ולתת אותות מצוקה. עוד יותר קל לאתר את הסוללה השבורה לחלוטין: כשאתם מוציאים את המפתח להצתה או לוחצים על מתג ההתנעה של המכונית שלכם, המכונית שלכם לא תתחיל כלל לפעול כראוי.
בקרו באתר של עמי FIX על מנת לרכוש את המצבר המתאים לרכב שלכם:
https://www.amifix.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

לוח לבן
כללי
moshiko

מתי צריך להחליף לוח מחיק למשרד?

לוחות מחיקים מאוד שימושיים במשרדים לצרכים שונים, החל מתזכורות ורישום משימות, דרך עמידה ביעדים, ביצוע סיעור מוחות ועד להכנה והגשה של מצגות חיות. החלפת הלוח

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved