אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה

ברגעים הקשים של אבדן אחד מבני המשפחה, כאשר אנחנו צריכים לשבת שבעה. או ברגעים הכי משמחים של החיים באירועים שמחים או בסתם ערב התרמה וכדו'. שירות אוהלים להשכרה של חברת אוהלי נתנוב עומדים לשירותכם.

גודל האוהל הדרוש

מהו גודל האוהל הדרוש לכם? תצטרכו לחשב את סדר הגודל של האירוע, המשתתפים והתפאורה או את גודל המשפחה והאורחים ובהתאם לכך להזמין את האוהל בגודל המתאים. טווח הגדלים נע ברוחב האוהל בין 3 ל – 30 מטרים ויותר ואורכו מוקם בכפולות של 3 או 5 מטרים. כך שתוכלו להזמין אוהל בגודל של בין 9 מ"ר ל – 3000 מ"ר ואפילו יותר.

פתרונות מיזוג אוויר באוהלים

אחד הדברים היותר חשובים בעת קיום אירוע מכל סוג שהוא באוהל הוא ללא ספק המיזוג. בכדי שבאוהל תשרור אווירה נעימה ונוחה חשוב לדאוג שהטמפרטורה תהיה מתאימה למזג האוויר ולמתרחש בפנים האוהל.

ישנם פתרונות מיזוג שונים לאוהלים ממקררים תעשייתיים, מצננים המופעלים על מים ועד למזגנים רגילים. חשוב מאוד לשכור את הכמות המתאימה של המזגנים ולכוון אותם לטמפרטורה הנכונה. אם לדוגמה אתם עורכים באוהל חתונה רבת משתתפים, חשוב מאוד לקרר את האוהל באופן שיספק את הרקדנים ואת השוהים באוהל החם והמזיע.

אוהל על חוף הים

לקיום אירוע באוהל מעלות רבות כמו מיקום הצבת האוהל. אם חלמתם על חתונה על חוף הים או ביער בין העצים ואפילו על חתונה בחצר הבית תוכלו להקים את האוהל במקום שתבחרו וליהנות מאירוע מושלם ומחוויה שלא תשכחו לעולם. כמו כן תוכלו לעצב את האוהל באופן שתבחרו לפי טעמכם האישי בתפאורה וכדו'.

חשוב לוודא כי חברת אוהלים להשכרה מהם אתם שוכרים את האוהל, היא חברה מקצועית ואמינה העומדת בתקני הבטיחות הנדרשים מהם. המלצה – בדקו השכרת אוהלים באתר נתנוב.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים
כללי
moshiko

איך לקבל רישיון חשמלאי ראשי

מעוניינים לקבל רישיון חשמלאי ראשי על מנת לעבוד כחוק בתחום ולהציע את השירותים שלכם לקהל הרחב? זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות רבה אם יש

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved