החזרי מס לעצמאיים

החזרי מס לעצמאיים

לא רבים יודעים על האופן שבו ניתן לקבל החזרי מס. רבים חושבים שרק בעלי עסקים בעסקים מורשים או פטורים יכולים לקבל החזרי מס אך חשוב לדעת שהמצב הרבה יותר מעודד, ואפילו שכירים יכולים לקבל החזרי מס במקרים מסוימים.

החזרי מס לעצמאיים

חשוב להכיר את הזכויות שלכם כשאתם שכירים, עוסקים מורשים או עוסקים פטורים. החזרי מס לעצמאיים ושכירים יכולים לעיתים להציל אנשים ובעלי עסקים ולהקנות להם סוג של חלון זמן להחזר מזומנים.

קרה לי מקרה שבו נתקעתי בלי כסף ולשלם על שירות שנתנו לעסק שלי ובבירור קצר, נודע לי שיש לי שאני זכאי להחזרי מס מתקופה שלא ידעתי שאני יכול לקבל אותה. 

איך למצוא נקודות מס

אם גם אתם מוצאים את עצמכם במצבים בהם אתם לא יודעים אם אתם זכאים או לא להחזרי מס, תוכלו לפנות לאנשים שמבינים בזה הפזורים ברשת, אלה בוודאי יוכלו לעזור לכם במציאת זכויות המס שלכם.

לפעמים בטלפון קצר, תוכלו לדעת האם אתם זכאים להחזרי מס גם אם אתם שכירים. שכירים רבים לא ממש יודעים איך עושים זאת ולכן, חשוב קודם כל להכיר בכך ואחר כך לפנות לגורמים הרלוונטיים כדי לקבל את המגיע לכם.

מבנים עסקיים

בעת פתיחת עסק, עליכם להחליט איזו צורה של ישות עסקית להקים. צורת העסק שלכם קובעת איזה טופס החזר מס הכנסה עליכם להגיש. 

ישנם עסקים שבהם תצטרכו להמציא אישורים שונים לצורך פתיחתם כדי להקים אותם ולהירשם כשורה ברשויות כעוסקים מורשים או פטורים. 

את כל המידע החשוב הזה שרבים מתעצלים להשיג בכוחות עצמם, תוכלו להשיג דרך האתרים המיועדים לכך, וכמובן דרך אלה שהמדינה מייעדת עבור עוסקים מורשים ועוסקים פטורים.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved