החזר מס מהמדינה

עדיין לא בדקתם אם אתם זכאים לקבל החזר מס מהמדינה?

אם גם אתם מאלו, שעדיין לא יודעים, כי הכסף שוכב ברשות המיסים ומחכה רק לכם, אז מאמר זה בשבילכם. החזר מס הוא סכום ההפרש בין הסכום השנתי של מס הכנסה לבין המס, שאתם חייבים לשלם על פי חוק, לעיתים מדובר במאות שקלים ועד אלפי שקלים. הבדיקה היא קלה ומהירה, שכן ניתן לבדוק זאת בעזרת מחשבון מיוחד, ולפחות את הבדיקה הראשונית, בעזרת מספר שאלות פשוטות.

מחשבונים אלו יכולים לתת לכם תשובה מיידית, אם אתם בכלל זכאים.

אתם לא יודעים כי אתם זכאים להחזר מס, אך רבים מהאנשים אינם יודעים זאת, ואינם מבצעים זאת ממספר סיבות עיקריות:

  • חוסר מודעות

רשות המיסים אינה טורחת ליידע אתכם, שיש סכומים שונים, השייכים לכם, אלא אתם צריכים להגיש טופס מיוחד, ולקבל את הכסף, ולכן רבים אינם יודעים כלל על האפשרות הזאת.

  • חוסר זמן

רבים מוותרים על האפשרות הזאת, בשל חוסר זמן לבדוק, ולהגיש את כל הטפסים, אך היום קיימים מחשבונים, שבעזרת מספר שאלות פשוטות יכולים לתת תשובה מהירה.

מילוי השאלון אורך מספר דקות בלבד, וניתן למלא מכל מקום ובכל זמן.

  • חוסר ידע

לעיתים רבות, אין ידע איך למלא את הטופס להחזר המס, ואלו טפסים זקוקים בשביל למלא את הטופס, באופן מלא ונכון, אז רואה חשבון או מומחים שונים להחזרי מס יוכלו לעזור לכם להשיג את הטפסים המתאימים, כמו דמי לידה, תוספת של ילד חדש במשפחה, עבודה אצל שני מעסיקים או יותר, קבלת קצבאות שונות ועוד.

כדאי לכם למלא ולהגיש את הטופס בצירוף כל המסמכים המוזכרים בהתייעצות עם מומחים לעניין, ולקבל את הכסף ששייך לכם על פי חוק לחשבון הבנק שלכם.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.taxfinance.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בודק שכר מוסמך
טיפים לעסקים
moshiko

איך בוחרים בודק שכר מוסמך

ישנם אנשי מקצוע שאנחנו לא יכולים לבחור כלאחר יד כמו רואה חשבון בחיפה למשל או בודק שכר. מדובר על בעלי מקצוע בתחומים בהם שהצורך שלנו בשירות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved