החזר מס

החזר מס למי שהפסיק לעבוד

שכירים אשר הפסיקו את עבודתם לאורך שנת המס יכולים להיות זכאים לקבל החזר מס. קבלת ההחזר מתבצעת על ידי מילוי של טופס 135, צירוף טפסים רלוונטיים ושליחתם אל רשות המיסים. כל זה יכול להתבצע בסיוע של רואה חשבון שיוכל לעזור לכם ולדאוג לכך שזה יתבצע בצורה חלקה.

אם אתם רוצים לקבל את החזר המס שמגיע לכם, דעו לכם כי הדרך הטובה ביותר לעשות תהיה על ידי כך שתקבלו סיוע של רואה חשבון. תוכלו לשלוח אליו את כל הנתונים שלכם אונליין והוא כבר ידאג למלא את טופס 135 בשבילכם ולוודא שהכול מבוצע כשורה.

תקבלו את ההחזר שמגיע לכם בלי להסתבך

דעו לכם שאם אתם לא רוצים להסתבך יותר מידי בכל הנוגע לקבלת ההחזר שמגיע לכם, אז יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתבחרו בשירות אונליין של הגשת בקשה של החזר מס לפי שהפסיק לעבוד. לא תצטרכו לצאת מהבית בכלל, אלא תהיה לכם אפשרות לעשות הכול מהמחשב.

הסכומים שתוכלו להיות זכאים אליהם יכולים להגיע לאלפי שקלים ואף מעבר לכך. אם ברצונכם לקבל את כל הכסף שמגיע לכם מבלי להתעכב יותר מידי, זה יהיה נחוץ שתפעלו בהקדם האפשרי ותקבלו עזרה מקצועית של רואה חשבון שיוכל לעשות עבורכם את כל הפרוצדורה. זה יוכל לקצר לכם תהליכים ולאפשר לכם לוודא שהכול קורה כשורה.

האם מגיע לכם לקב להחזר מס?

אינכם בטוחים כל כך האם בכלל מגיע לכם לקבל החזר מס מרשות המיסים? תוכלו פשוט להתייעץ עם רואה חשבון בעניין ולשמוע ממנו על המצב שלכם והאם בכלל מגיע לכם לקבל החזר. על סמך זאת תוכלו להבין טוב יותר מה צריך לעשות במידה ומגיע לכם כסף.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

רואה חשבון שכר - קווים לדמותו
טיפים לעסקים
moshiko

רואה חשבון שכר – קווים לדמותו

רואה חשבון הוא האחראי לניהולו השוטף של העסק והוא הגורם היחיד שיכול לנהל את ניירות העסק מול הרשויות של המדינה. רואה חשבון שכר, תפקידו תואם

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved