ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

היום כבר ברור לכולם כי ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאי הינו ביטוח חובה שאסור לוותר עליו. מדובר על ביטוח שאמור להעניק שקט נפשי לכל חשמלאי, אשר מעוניין לעבוד בצורה עצמאית. כמובן שכאשר מדובר על חשמלאי שכיר, החברה שעבורה הוא עובד כבר מבטחת אותו באופן אוטומטי, אך כאשר מדובר על חשמלאי עצמאי, הוא חייב לבטח את עצמו. יש לזכור כי לא מעט לקוחות עלולים לנסות לתבוע אתכם בעקבות עבודה לקויה, לכן חשוב להתכונן לכך מראש. יש לזכור כי אפילו החשמלאי המקצועי והמנוסה ביותר, עלול למצוא את עצמו במצב של פשיטת רגל, במידה והוא נקלע לתביעה משפטית רחבת היקף. אך מי שידאג לעצמו לביטוח מתאים, יכול להעביר את כל הטיפול בתביעה לחברת הביטוח וליהנות משקט נפשי ושנת לילה טובה יותר.

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים – מה כדאי לבדוק מראש?

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות ביטוח, לכן החוכמה היא לבחור בחברת ביטוח מקצועית ואמינה, המתמחה בתחום של ביטוח אחריות מקצועית לפי מקצוע. יש לזכור כי לכל מקצוע יש את הסיכונים שלו, לכן מומלץ לבחור בפוליסת ביטוח מקצועי לחשמלאים המותאמת באופן מושלם למקצוע שלכם. בצורה כזו, ניתן לחסוך בדמי ביטוח על סעיפים שכלל אינם קשורים אליכם, ומצד שני, לוודא כי כל הסעיפים הרלוונטיים מצויים בפוליסה ומספקים לכם כיסוי מלא לצורך ביצוע העבודה שלכם. חשוב להבין כי עיקר העבודה של החשמלאי כרוכה בלא מעט סיכונים, היות ותכנון לקוי של מתקן חשמלי, גרימת נזק הנגרם כתוצאה מהתחשמלות או פגיעה במערכות פיקוד ובקרה, הינן טעויות יקרות במיוחד. לכן חשוב לוודא כי חברת הביטוח מכסה טעויות בתכנון ועבודה לקויה, הנבעו מתום לב.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בודק שכר מוסמך
טיפים לעסקים
moshiko

איך בוחרים בודק שכר מוסמך

ישנם אנשי מקצוע שאנחנו לא יכולים לבחור כלאחר יד כמו רואה חשבון בחיפה למשל או בודק שכר. מדובר על בעלי מקצוע בתחומים בהם שהצורך שלנו בשירות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved