פינוי בינוי בת ים 2017

פינוי בינוי בת ים

פינוי בינוי בת ים 2017 נחשב לאחד הפרויקטים המוצלחים ביותר, אשר תרמו משמעותית לעיר בשנה האחרונה. בזכות הפרויקט, בעלי בתים רבים הצליחו לשדרג בצורה משמעותית את הדירה שלהם, הם זכו לחיות בבניין חדש ומשופר, בעל תשתיות חדשות ומקומות חניה מוסדרים. מעבר לכך, בניינים אלו מכילים מעלית, דבר שמהווה יתרון משמעותי לקשישים ולהורים בעלי ילדים קטנים. כמובן שהיתרון המשמעותי ביותר הוא העלייה העצומה בערך של הדירה, היות ובזכות הפרויקט רוב הדירות הישנות והמתפוררות כמעט הכפילו את הערך שלהן. כתוצאה מכך, בעלי הדירות יכולים להשכיר או למכור את הדירה שלהם ולצאת ברווח משמעותי מהעסקה. בת ים ידועה בהיותה עיר בעלת פוטנציאל עצום, בשל קרבתה ליפו ולתל אביב, היותה עיר חוף וכמובן בזכות התחבורה הציבורית הענפה הקיימת בה. פרויקט פינוי בינוי מאפשר להעלות את היוקרתיות של עיר בשלב אחד נוסף.

פינוי בינוי בת ים 2017

כאמור, פרויקט פינוי בינוי מאפשר לכל בעל דירה שזכה להשתתף בפרויקט, לשפר בצורה משמעותית את סביבת המחיה שלו. רוב הדיירים מתייחסים לכך כאל זכייה בלוטו, היות והם גם משדרגים את הדירה שלהם ומרוויחים איכות חיים גבוהה יותר, וגם מגדילים את הערך של הדירה בצורה משמעותית. בת ים ידועה בריבוי הבניינים הישנים שלה, חלק גדול מהבניינים נבנה בצורת בנייני רכבת, דבר שאינו תורם במיוחד לקו הנוף של העיר. פרויקט פינוי בינוי מאפשר למעשה לשפר את הנראות של העיר, לסלק ממנה את הבניינים הישנים והמתפוררים, ולהחליף אותם בבניינים מודרניים אשר מעניקים לעיר נופך אלגנטי ויוקרתי יותר. למעשה הפרויקט מאפשר לעיר לנצל את הפוטנציאל העצום שלה, לפתח את הנראות שלה ולייצר מאות של יחידות דיור חדשות ומפוארות. ניתן לראות בשנים האחרונות עלייה משמעותית במחירי הדיור בעיר, דבר המעיד על ביקוש רב יותר והיצע נמוך יותר. מטרתו של הפרויקט היא כמובן לאזן את המצב, כדי לשמור על מחיר שוק הגיוני.

לסיכום, פינוי בינוי בת ים 2017 נחשב לפרויקט עירוני מבורך, אשר משפר את פני העיר, תורם ליוקרתיות שלה וכמובן מאפשר למאות בעלי דירות לשפר את איכות החיים שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *