ייעוץ אישי למנהלים – איך נמצא חברה טובה?

ייעוץ למנהלים

אתרי האינטרנט עמוסים בחברות העוסקות בייעוץ עסקי למנהלים של חברות עסקים וארגונים שונים, ואנו כמנהלים הזקוקים להכוונה, צריכים לבצע בחירה נכונה בין מגוון רב של בעלי מקצוע המציעים לנו את השירותים המקצועיים הנדרשים לו.

אבל כיצד להבדיל בין חברה טובה לייעוץ אישי למנהלים שתעלה את הארגון שלנו על המסלול הנכון, ותגדיל ותייעל את  רווחי הארגון שלנו, לבין חברה שתגזול את זמננו ואת כספנו? התשובות בהמשך.

בחיפוש אחר חברה טובה לייעוץ אישי למנהלים, חשוב למצוא חברה המציעה לפחות חמישה פרמטרים חשובים ביניהם: אבחון העסק, תחום העוסק במשאבי אנוש, הגדלת מחזורי מכירה, ייעוץ ארגוני ואימון אישי למנהלים. חשוב שלחברה יהיו כמה יועצים האחראים על תחומים שונים.

חברה טובה, תגיע לארגון, תבדוק מהן מטרות המנהל, לאן הוא שואף ומהן היעדים המרכזים שלו בניהול הארגון.

אבחון מדויק וניתוח של החברה, העסק או הארגון

חברה טובה לייעוץ אישי למנהלים, מבצעת בתחילה אבחון של העסק תוך שליחת יועץ אישי לארגון. אותו יועץ, מבצע סקירה של הארגון וממלא דוח מפורט על הארגון, על החוזקות של הארגון, החולשות, הגורמים המפריעים להתנהלות הארגון, מי מועיל לו, מי מיותר לארגון ואיך יוכל למנהל להתקדם הלאה למטרות הנכספות.

עוד בודק היועץ את המחלקות השונות בארגון, את הדוחות הפיננסים, את ההתנהלות הכספית של מנהלי הכספים, את ההתנהלות השוטפות של העובדים במחלקות, הוא בוחן כיצד מתנהלות ישיבות הצוות, איך משפרים את התקשורת בעסק, מהי פעילות הקו והמטה ומגיש את המסקנות למנהל אותו הוא מנחה.

מהן השירותים שחשוב שיהיו לחברה אותה אתם שוכרים לייעוץ אישי למנהלים?

בייעוץ אישי למנהלים חשוב שיהיה אדם הממונה על ייעוץ למשאבי אנוש, על הגדלת רווחיות החברה על ייעוץ ארגוני, על אימון אישי, ועוד.

ייעוץ ארגוני למשל, הינו פרמטר חשוב והוא קשור ליעילות הארגון, החלפה וריענון של עובדים. האימון האישי מסייע למנהל להתמודד עם משברים ומצבים מסוג זה, ומשאבי האנוש תומכים בכל התהליך ולכן שירותים אלה חשובים במיוחד.

כיצד נדע שבחרנו בחברה הנכונה?

חברה נכונה לייעוץ אישי למנהלים חשוב שתהיה חברה עם ניסיון ו'קבלות'. חברה מסוג זה היא חברה שכבר הובילה כמה מנהלים להצלחה, וחשוב לקחת ממנה המלצות. בדקו מיהם מקימי החברה לייעוץ אישי למנהלים, מהם שנות הניסיון וההשכלה של אותם מדריכים, ומהם אחוזי ההצלחה ביעוץ שהם מספקים. בצורה זאת תוכלו לקבל ייעוץ אישי מושלם.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *