מתנה למשרד – מה לא כדאי לקנות? ומה כן?

מתנה למשרד

פעמים רבות אנו נקראים להעניק לעמיתים לעבודה מתנות: מסיבות חג, ימי הולדת, לומר תודה על עזרתכם או לחגוג הישג מסוים. לא צריך לבזבז הרבה כסף כדי להראות למישהו שאתה מעריך אותו. לכן נחלוק כאן רעיונות למתנות יצירתיות לעמיתים לעבודה.

מתנה למשרד – מה לא כדאי לקנות? ומה כן? |

צנצנת זכוכית מעוצבת: ממיסים בזהירות שעוות נרות, ואז שופכים אותה לצנצנות זכוכית ואגרטלים. מקשטים את כלי הזכוכית בצורה יפה ונעימה, כדי לקבל את התחושה של מוצר רומנטי בתוך המשרד גם בשעות העבודה.

אם עמיתכם לעבודה אוהב להביא ארוחות צוהריים ביתיות, העניקו להם גינת עשב בצנצנת בנייה, כדי להוסיף לארוחות היומיות שלהם. התאם אישית את הצנצנת עם ראשי התיבות של החבר למשרד ושים בה עשבי תיבול כמו רוזמרין וטימין.

איזה מתנות להביא למשרד? |

מפינוקים טעימים, לעיצוב קיר ועד תכשיטים, יש לנו משהו שיתאים לכל אחד במשרד שלכם. הכרת האנשים שאתה עובד איתם חשובה לבניית מערכות יחסים וטיפוח סביבת עבודה חיובית. לכן, גם בבחירת מתנה למשרד של עצמך, כדאי שתתחיל לרכוש מתנות יפות.

אז מה כן כדאי למשרד? אחד הרהיטים היותר יפים שאפשר לקנות למשרד הוא כמובן מעמד עטים ייחודי, אשר יזכיר לבעלי המשרד כמה שאנו אוהבים אותו. מה לא כדאי לקנות למשרד? כל דבר שלא יהיה בו שימוש, יהיה מיותר בו.

איזה מתנה להביא לעובד במשרד? |

אם עמיתכם לעבודה מעוניין בכרטיסי ביקור מיוחדים בשבילו לצורך פגישות וכנסים סגנוניים זו תהיה מתנה יפה בשבילו. זה הוא אחד מאותם רעיונות מתנה מדהימים וזולים לעובדים עמיתים למשרד.

חפשו בכל הזדמנות מה עמית לעבודה אוהב וחסר לו במשרד שלו ורכשו לו בדיוק את אותו פריט או חפץ שהוא אוהב. זה יגרום לו להבין שאתם רוצים בטובתו ומעריכים את העבודה הרבה שהוא עושה.

אם אתם לא יודעים מה עמית למשרד אוהב לקבל כמתנה, הציצו במשרד שלו וחשבו על איזו מתנה מסוימת שאותה הוא בוודאי ירצה לעצמו.

אולי יעניין אתכם גם: רעיונות למתנות ראש השנה לעובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *