חברת הובלות להובלת דירות מבנייני מגורים

הובלת דירות

מה ההבדל בין חברת הובלות של בתי קרקע או דירות מבנייני מגורים?

חברות הובלות רבות מתחרות על לבנו כשאנו ניגשים לבחור לנו חברת הובלות טובה, שתעניק שירות מקצועי ומהימן. חברת הובלות שאנו יכולים לשים את מבטחנו בה, היא חברת הובלות מקצועית שיודעת את עבודתה, ואנשי השירות שלה עם מספיק וותק וניסיון, כדי לקבוע כיצד ואיך לעשות כל משימה, ברגע האמת, מבלי למרוח את הזמן, ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

חברת הובלות שמכבדת את עצמה, מחזיקה ברפרטואר של שירות המתאים לכל לקוח, יודעת אילו שאלות לשאול ואילו פרטים לקבל, בדיוק כדי שיתאימו להובלה. חשוב שההובלה שהזמנתם היא אכן זו שמתאימה להובלת תכולת הדירה שלכם.

ההבדל בין החברות הוא מהותי, ולא כל חברה היא בעלת האמצעים על מנת להעביר דירות מבניינים גבוהים, אם מדובר במנוף מיוחד, או בצוות חזק דיו ומאומן דיו, על מנת להוריד את התכולה של הבית בגרם המדרגות או במעלית. כיום ניתן לצפות להכל, מכל הצדדים, ותיאום ציפיות ימנע חוויה שלילית בהקשר זה, ויבטיח את שיתוף הפעולה הפורה של כל הצדדים.

מה לבקש מחברה שמבטיחה הובלות מבניינים גבוהים

בדקו תחילה את התנאים בבית, אם הבניין, או הדירה במיקומה גבוהה, כך שאין אנשי ההובלה יכולים להוריד את הרהיטים דרך החלונות. בדקו את רוחב חדרי המדרגות, אם יש מדרגות או מעלית, ואם ניתן להכניס ריהוט גדול במעלית. בדקו את התנאים השונים, כמו רעש לשכנים, שעות פעילות מומלצות וקרבה לחנייה או לכביש. בדקו האם הכביש הוא חד סיטרי, האם צר ונהוג לחנות בו בשעות מסוימות, כך שרכב ההובלה יכול לחסום את המעבר. בדקו כל זאת, ועדכנו את חברת ההובלות שלכם, כדי שזו תהיה מוכנה לכל אפשרות.

אם אנשי המקצוע שבאים להוביל את הדירה שלכם, יבואו מוכנים, רגשית ומקצועית, הם עשויים לפתור את הבעיות עוד מראש, ולהשתמש בכל הניסיון של בעלי החברה לשם מציאת פתרונות יצירתיים וטובים. אם הם יגיעו מוכנים, הם גם יחסכו את מורת רוחם שעשויה להיות מהנעשה, וכך תוכלו להעביר את הדירה על מי מנוחות עד כמה שניתן.

להעביר דירה מבניין גבוה לא בהכרח דורשת מנוף

מנוף הוא אמצעי יקר ערך יותר מאשר האמצעים השגרתיים להובלת דירה. אם יש בכך צורך, אין ספק שמנוף יהיה פתרון טוב להעברת הדירה מהבניין. אם מדובר בבניין רב קומות, שחדר המדרגות אינו מאפשר תנועה של מובילים ורהיטים, או שהרהיטים מורכבים או יקרים מדי להעברה בדרך זו, יוכל הלקוח ביחד עם חברת ההובלות, על הבאת מנוף להובלת הדירה.

מנוף שוכרים על בסיס שעתי, וחשוב לוודא עם החברה שהזמנתם יש ברשותה אמצעי זה, ואם לא, היא תהיה המתווך בעסקה, מה שמייקר אותה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *