וואלה מובייל הצטרפות לשירות במספר צעדים

חבילות סלולר

וואלה מובייל מציעה חבילות נוחות מאוד ללקוחות שונים שמעדיפים את החבילות שלהם במחירים זולים ובמגוון גדול של שירותים. וואלה מובייל מוכרת לנו כחברת תקשורת השייכת לבזק, ולכן גם התשתיות שלה נמצאות בפריסה טובה שמציעה לכולם קליטה טובה ותחנות שירות בכל רחבי הארץ. הוותק שלה בתחום והיכרותה עם הרגלי הישראלים בטלפונים הסלולריים הביאו אותה לבנות מגוון עצום של חבילות סלולר שנחשבות לזולות בתחום, כך שהניודים אליה רבים בכל חודש. מבחינת וואלה מובייל, זוהי החברה שמעניקה את השירותים הזולים ביותר, כשזה כולל שיחות, סמסים ושירותי גלישה באינטרנט שמתאימים לחיבה הישראלית לשימוש נפוץ באינטרנט.

 

ההיכרות שלנו עם וואלה מובייל

פורטל וואלה החל כפורטל תוכן והפך לאט לפורטל שיש בו הכל מכל, כולל קניות וסרטים ושירותים נוספים, אולפן טלוויזיה וחדשות. כך שזה היה אך טבעי שיוסיפו להתרחב בכיוון התקשורת בכלל ויעניקו לקוחות שירותי סלולר זולים ויעילים, כפי שרק וואלה יכולים לתת. החברה פיתחה את החבילות האטרקטיביות שלה כשהיא מפלחת נכון את הקהל הישראלי ומוצאת בדיוק את התמהיל הנכון להם. בדיוק כמו פורטל תוכן פופולרי הפכה וואלה מובייל להיות חברת סלולר פופולרית גם בקרב מי שמחפש תכניות שמתאימות למשפחות וליחידים, כרטיס SIM ומחירים זולים ונוחים בכל היקף חבילה. הגלישה נוחה מאוד לכולם בעיקר למשפחות, משום שההרגל החביב על הישראלים הוא לקבל גישה מתמדת ונוחה בכל אפיקי התקשורת האפשריים שעומדים לרשותם כדי לשמור על קשר עם המשפחה.

לחץ כאן לפרטים נוספים על הצטרפות לוואלה מובייל

 

הצטרפות לוואלה מובייל

היום אין צורך לטרוח כל כך בכל הקשור לניודים. כל מה שנחוץ לעשות זה להתקשר לאחד המוקדים ולטפל בכך. זוהי למעשה השיטה של וואלה מובייל להקל עליכם את ההצטרפות לשירותי הסלולר שלה, בקלות ובמהירות מבלי שתצטרכו אפילו לכתת רגליכם לאחד ממוקדי השירות של החברה:

  • היכנסו לאתר וואלה מובייל.
  • הירשמו באתר, או מלאו את הפרטים בטופס שמופיע בראש הדף כדי להירשם.
  • השלימו את מילוי כל הפרטים הנחוצים לנציג המכירות של וואלה מובייל כדי שיתקשר אליכם בחזרה.
  • קבלו את הטלפון ואת הצעת החבילות שמתאימות לכם ולצרכים שלכם.
  • כשאתם מקבלים את כרטיס ה-SIM בדואר או עם שליח, הפעילו אותו דרך אתר האינטרנט של וואלה מובייל, והצטרפתם לשירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *