חיילים משוחררים – אפשרויות עבודה שווה להכיר

חיילים משוחררים - אפשרויות עבודה שווה להכיר

מי שהשתחרר לא מזמן מהשירות הצבאי, יודע שתכנונים אודות טיול גדול/ שכירת דירה/  בילוי החיים האזרחיים והרשמה ללימודים מעניינים – כולם תכנונים שחשוב להוציא לפועל. שכן מדובר בדרך להנות מהחיים עם השחרור, או לפחות לבנות קריירה המתאימה לחלומות שלכם. אם אתם מחפשים אחר עבודה מועדפת לחיילים משוחררים, שבאמצעותה תרוויחו ותחסכו עבור החלומות שלכם: חשוב שתדעו איזה אפשרויות תעסוקה יש לצעירים. אז מהם התפקידים שכדאי להגיש אליהם מועמדות? היכנסו לכאן או העזרו ברשימה הבאה:

עבודה בבתי מלון

אחת הנישות שרבים פונים אליהם לאחר השחרור, היא עבודה בבית מלון. עבודה כזאת תכלול בדרך כלל תנאים כמו ארוחות, הפסקות, הפרשות לפנסיה, קבלת דמי נסיעות ואפילו מגורים ושירותי הסעות. בבתי מלון אפשר להשתלב בתפקידים כמו בצוות בידור, אפשר לעבוד כחדרנים, גננים, פקידי קבלה ובכול עבודה שמציע בית המלון.

תפקידי הצלה ובטחון

גם תפקיד הצלה ובטחון נפוצים בקרב חיילים משוחררים אשר מאבטחים מבנים, משמשים מצילים בים או בבריכה, עובדים כסדרנים בבתי קולנוע, ובשאר תפקידים שמתאימים עבור חיילים משוחררים וחיילות משוחררות.

משרות בתחום החקלאות

גם בתחום החקלאות אפשר למצוא עבודה מועדפת, בעיקר בשל המדינה שמעודדת צעירים להשתלב בתחום זה. מי שרוצה יוכל לקטוף פירות, לחרוש את השדה, לנהוג בטרקטור, להשקות עצים וצמחים, ולהנות מהיופי של המדינה שלנו, ועל הדרך להרוויח כסף.

משרות בתעשייה

בתחומי התעשייה ניתן למצוא עבודה מעודפת בעיקר במפעלים ובמרחבי ייצור. נסו לבדוק בלוחות דרושים איזה משרות יש למשוחררים ובחרו לוח שמציע מגוון תפקידים בתעשייה ובכול תחום אחר.

אל תשכחו לבחור עבודה מועדפת

לפני שאתם בוחרים את התחום בו תעסקו, חשוב לבדוק האם המשרה יכולה להתאים לדרישות של עבודה מועדפת. עבודה מועדפת נועדה לספק את כל התנאים הדרושים לקבלת מענק, לאחר השחרור. מי שיעבוד במקום מתאים, יוכל להכפיל את שכרו ולהגשים כל חלום באמצעות סכום כסף גדול יותר. בהצלחה!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *