השקה לאירועים עסקיים

השקה לאירועים עסקיים

איך אתם מדמיינים את השקת המוצר שלכם? עם בר קוקטיילים מרענן, דברי ברכה מהמשקיעים שלכם, ואול גם מופע מוזיקה שישבור את הרשמיות וירענן את הקהל? אם מצאתם את עצמכם מתלהבים מהמוצר אבל פרטי ההשקה שפורטו כאן למעלה מתחילים להישמע לכם נדושים מדי, אולי הגיע הזמן לחדש באמת – עם צוות שחקנים שישתלב באירוע העסקי הבא שלכם.

שחקנים אצלי באירוע?

אל דאגה, לא מדובר באנשים "שתולים" שאיש לא יידע מה סיכמתם איתם מראש, אלא בצוות שחקנים מקצועי ובולט במיוחד (אתם תחליטו באיזה אופן הוא יהיה בולט, ולמעשה תקבעו מה הצוות יעשה מא' ועד ת', קראו על כך בלינק זה /אטרקציות/https://www.sahkanim.com) – כאשר בין היתר הם יוכלו להיות אלה אשר יחשפו את המוצר, או לחלופין יבצעו מופע קומי שיהווה הקדמה לחשיפה. במקרים אחרים, תוכלו לבחור באלתורים חיים בתוך הקהל, כאשר הדמויות שייבחרו יבצעו מפגשים ספונטניים עם עוברי האורח ויעבירו להם את המסר שאתם מבקשים ליצור באירוע.

איך זה עובד?

אמנם לא נהוג לראות במסגרת של אירועים עסקיים כזו המארחת קבוצת שחקנים, אולם האמת היא שהתופעה הזו נעשית יותר ויותר נפוצה בחו"ל, ובהחלט הגיע הזמן לייבא אותה גם לארץ, עוד על מייצגים לאירועים באתר הזה. אחרי הכל, השקתו של מוצר חדש היא סיבה מרגשת במיוחד למסיבה, וכל מטרתם של אירועים עסקיים שכאלה היא להעביר לקהל ולשותפים את אותה ההתלהבות.

על מה אסור לוותר?

אז מה תרצו שצוות השחקנים יגלם – את הצורך שחשבתם עליו בקרב הלקוחות, בעקבותיו נולדה המחשבה על המוצר? או דוקא את רגע הגילוי, הזמן והמקום המדויקים שבהם אתם מצדכם חשבתם שהגיע הזמן להוציא את המוצר הזה לעולם? בין כך ובין כך, חשוב שתקפידו לבחור בצוות שחקנים מקצועי המיומן במיוחד לאירועים כאלה, והמנוסה בקריאת הקהל ואלתור ייעודי בהתאם אליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *