ייעוץ ביטוח בריאות קבוצתי אצל המומחים של פרש קונספט

ייעוץ עו"ד

להתארגן ולהחליט שרוצים לעשות ביטוח בריאות קבוצתי זה בדרך כלל לא משהו שאנשים עושים ככה סתם בצורה ספונטנית. כלומר, ברוב המקרים שבהם אנשים פונים לקבלת ייעוץ ביטוח בריאות קבוצתי אצל המומחים של פרש קונספט הסיבה העיקרית היא מקום עבודה משותף, עיסוק משותף או מקצוע זהה. לכן חשוב לדעת שאם גם אתם מחפשים עבור העובדים שלכם את ביטוח הבריאות הקבוצתי הכי טוב שיש, קיימת חברה מובילה שעם המומחים שלה כדאי לכם להתייעץ. מדובר על חברת פרש קונספט ואתם יכולים להיות בטוחים שאם תקבעו פגישה עם אנשי המקצוע של החברה הזאת, תצאו מרוצים מההמלצות הרבות שלהם.

מהם היתרונות של ביטוח בריאות קבוצתי?

אין ספק שהחיסרון הגדול של ביטוח בריאות קבוצתי הוא שכל חברי הקבוצה צריכים לקבל החלטה ביחד, להסכים ולחתום על התנאים – מה שאומר שזה לוקח זמן. לעומת זאת, אם אדם פרטי יישב מול המחשב ויבדוק מספר נתונים לגבי ביטוחי בריאות אפשריים, הוא יוכל לקבל החלטה הרבה יותר מהר. מצד שני, היתרון הגדול של ביטוח בריאות קבוצתי זה המחיר. לכן, אם תקבעו עוד היום פגישת ייעוץ ביטוח בריאות קבוצתי אצל המומחים של פרש קונספט אתם תגלו שהצעת המחיר שכל אחד מחברי הקבוצה יקבל תהיה מאוד אטרקטיבית. במילים אחרות: כוחה של הקבוצה מוריד את העלות של כל ביטוח ולכן ברור מדוע קבוצות רבות עם עניין וזיקה משותפת יעדיפו לעשות ביטוח בריאות ביחד.

חשוב לבדוק מה בדיוק כולל הביטוח

מה שכן חשוב להיות ערים אליו, זו השאלה מה כוללת פוליסת הביטוח. העניין הוא שלא תמיד אנשים באמת טורחים לקרוא את ההבדלים בין הביטוחים השונים וכן מומלץ לעשות זאת. אומנם המומחים של חברת פרש קונספט יידעו להראות לכם את הסעיפים הכי חשובים שיש, אך בהחלט כדאי שגם תיקחו את הזמן ותעברו היטב על הפוליסה לפני שאתם חותמים. הרעיון הוא לא רק להשיג את המחיר הכי טוב שאפשר אלא גם להבין על מה בדיוק אתם חותמים ולוודא שהביטוח יתאים לכל חברי הקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *