מתנות לילדי עובדים לכיתה א

מוטיבציה לעובדים – מתנות לילדי עובדים לכיתה א

אחת הדרכים המקוריות להמריץ עובדים היא להעניק להם מתנה שמיועדת בעצם לילדים שלהם. למרות שהמחשבה הרווחת היא שאם רוצים לפנק עובדים צריך לקנות מתנה להם עצמם, הרי שניתן ללכת על כיוון מקורי יותר ולהעניק להם את תשומת הלב בצורה שונה. על ידי רכישת מתנה מושקעת לילדי העובדים תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת – גם לפנק את הילדים וגם להעניק זריקת מוטיבציה לעובדים.

למה חשוב שהעובדים יהיו מרוצים?

עובדים מרוצים הם עובדים טובים יותר. זאת עובדה ואין מה להתווכח עליה. כאשר עובד מרוצה מתנאי ההעסקה שלו הוא עובד יותר טוב וכאשר איש צוות מרגיש שמעריכים אותו ואת העבודה שלו, הוא יגיע בכל יום לעשות אותה בחשק רב יותר. 

הדרך הטובה ביותר לגרום לעובדים להרגיש שמעריכים אותם היא כמובן על ידי מילים טובות ומחמאות, אבל אם אתם לא כאלה, או שאתם כן ועדיין רוצים להוסיף ולצ'פר את העובדים, תוכלו לנקוט בדרך של הענקת פינוקים שונים ורכישת מתנות אישיות שוות .

פינוק לעובדים – גם דרך הילדים

כמו שאמרנו, אחת הדרכים לגרום לעובדים להיות מרוצים יותר היא באמצעות הענקת מתנות ופינוקים בהזדמנויות שונות. אך אם כבר מיציתם את כל סוגי המתנות לעובדים ואין לכם רעיון נוסף מה לתת להם הפעם, תוכלו לעבור לאפיק נוסף שיכול מאוד לדבר אליהם. 

האפיק הזה הוא מתנות לילדי עובדים לכיתה א או סתם בהזדמנות בה אתם חושבים שצריך לפנק את העובדים שלכם. כל הורה מעוניין שיתייחסו לילדים שלו ושיכירו בהם ולכן גם כאשר תבחרו לצ'פר את העובדים על ידי רכישת מתנה לילדים שלהם, תוכלו להשיג את המטרה ולגרום לעובדים להיות מרוצים מכם כ'בוסים'.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ספירת מלאי

ענף הקמעונאות עבר שינויים טכנולוגיים אדירים בעשורים האחרונים. הופעת המסחר האלקטרוני ואתרי קמעונאות מקוונים, דחפה חברות קמעונאיות לאמץ טכנולוגיה. עם זאת, חברות מעטות עדיין משתמשות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved