הדרכת מנהלים. קורסי מנהלים. סדנאות מנהלים.

אנו חברה לייעוץ ארגוני והדרכות מנהלים. כחברת הדרכה ופיתוח מנהלים, אנו מכירים את הצורך לשפר ולהעצים עובדים ומנהלים הזקוקים לשיפור במיומנויות. בקרב אותם עובדים ומנהלים שפחות מיומנים, כאלה שלא פעם לא עומדים ביעדים, או עבודתם והביצועים שלהם נמוכים מהממוצע בחברה. כיועצים ארגוניים המניעים תהליכי הדרכה העצמה וקורסים למנהלים ולעובדים מטפלים בנושא. אנו ככלל מציעים כי ברגע שארגון מזהה עובדים ומנהלים כאלה, הזקוקים להדרכה והעצמה – נכון לפעול במהירות בכדי להשלים את הפערים מול העובדים והמנהלים הטובים. דעו כי מהניסיון שצברנו, היה ומפספסים את המועד, הפערים ילכו ויגדלו. הסכנה כי הפערים ישפיעו לרעה על הביצועים של שאר הצוות בארגון.

המטרה שיפור ביצועים באמצעות הדרכת מנהלים. אימון מנהלים. 

אני מבקש לאתגר גם אותך בשאלה הבאה: מה נדרש בכדי להיות מסוגלים לשפר ביצועים ניהוליים בקרב מנהלים צעירים וותיקים כאחד? כיום במאה ה- 21 ארגונים עסקיים וחברות תמיד מבקשות להיות עם מבחר גדול של עובדים ומנהלים מיומנים ואיכותיים שמחוברים לארגון וליעדיו, מכירים את המטרות ועומדים ביעדים ובעיקר מבצעים את עבודתם בצורה מיטבית. כאלה שרואים שנעון לבנות בארגון אופק תעסוקתי ארוך טווח. כזה המאפשר להם לממש את מלוא היכולות והכישורים שלהם כמנהלים ועובדים.

מדוע עובדים ומנהלים מצטיינים מצליחים הרבה יותר? 

קישורי תקשורת בין אישית גבוהים יחד עם אמפתיה מאפיינים מנהלים ועובדים מצטיינים. זאת ועוד, הם מצליחים להיות מצד אחד מאד ממוקדים בהצלחות והמטרה מקדשת את האמצעים ומנגד הם חייבים להיות עם מיומנויות תקשורת גבוהות במיוחד ועם אינטליגנציה רגשית מאד מפותחת. הם מודעים ליכולות שלהם ובו זמנית הם ענווים ואמפתיים. המצטיינים שבהם דורשים מכולם ביצועים ללא כל פשרות ובעיקר לא נותנים לעצמם הנחות. הם תמיד יודעים בצורה מיטבית לבצע איזון נכון בין דרישות העבודה והתפקידים לבין המשפחה, הבית והקצאת זמן לתחביבים. 

המצטיינים תמיד מוכוונים תמיד להשגת היעד הבא

הם מאד אוהבים לתמוך ולעזור לאנשי הצוות שלהם לצמוח להתפתח ובעיקר להשיג חלומות אישיים וחלומות עסקיים משותפים. בעיקר המצטיינים שבהם מודים ללא כל חשש שיש להן לא מעט חסרונות. הם מודים ומבינים כי עליהם לעבוד קשה וללמוד הכיצד ניתן לטפל בחסרונות וללמוד מיומנויות חדשות ומקדמות. הם אף פעם לא מפסיקים לרצות ולהתפתח. המצטיינים שהמנהלים לא נחים לרגע, לא נחים על זרי הדפנה ומתרפקים על ההישגים שהשיגו. המנהלים המצטיינים, תמיד מוכוונים להשיג ולכבוש את היעד הבא. אנו עוזרים להם להגיע לביצועים מיטביים באמצעות הדרכת מנהלים, קורסי מנהלים, סדנאות מנהלים, ומנטורינג ואימון עסקי ואישי.

מה את/ה צריך/ה לעשות עכשיו

אחרי עיון וקריאה מעמיקה של הפוסט הזה. אחרי עיון נוסף ומעמיק בבלוג הניהולי, הגדול והמקצועי בארץ נוכל להציע גם לך 3 דרכים לשיפור מיומנויות ניהול ומנהיגות. שיפור ביצועים של מנהלים ועובדים במערכי מכירות ושירות לקוחות. כל אחת מהן טובה יותר ותהיה מותאמת בדיוק לצרכים שלך

 1. הזמינו מפגש חשיבה וסיעור מוחות במתנה. 90 דקות בזום או אצלך שיוקצו לנושא אחד שעשוי להיות קריטי להמשך הצמיחה אצלך.
 2. בקשו לקבל 3 חלופות לשיפור מערך ההדרכה והעצמה של מנהלים בצוות המכירות והשירות ללקוחות אצלך.
 3. בקשו לקבל מיפוי ראשוני פנים ארגוני של הפערים בין המנהלים והעובדים הטובים לבין המצטיינים. 

להזמנת מפגש חשיבה במתנה. היה וברצונך לקבל מידע על סעיף 2-3 צרו קשר ישיר איתי 0544-814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il עם כמה מילים המציגות את הצרכים ותיאור מצב קיים. 

 הייתי מציע כי תבחן את עצמך? האם את/ה מתאפיין כמנהל מצטיין ואיכותי? 

כעוסקים בהדרכה ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות באמצעות הדרכת מנהלים, אימון מנהלים, באמצעות קורסי מנהלים וסדנאות, היינו מבקשים להציע לך מבחן בסיסי קצר ומאתגר. מבחן לא מחייב שעשוי לתת לך תמונת מצב עדכנית. אנו מבקשים כי תבדוק את עצמך ביחס לאמירות הבאות. דעו כי אין משמעות באם אתה מנהל/ת בתחילת הדרך, או מנהל עם ידע וניסיון ברמת מנהלת מחלקה או אגף. 

תענו בכנות – תגלו במה אתם זקוקים לשיפור?

היו כנים עם עצמכם. היה ותיתנו תשובה חיובית לכלל האמירות סביר להניח כי הן יצביעו עליך כעל מנהל איכותי ומקצועי מעל לממוצע. היה והתשובות מתפלגות בין חיובי לשלילי תדע שיש מקום לשיפור. אנו סומכים על היכולת שלך לענות לעצמך תשובות אמיתיות המשקפות אותך בעבודה הניהולית השוטפת. 

להלן רשימת שאלות חלקית לבדיקה עצמית בנושאים שאולי נכון כי תחזקו ותשפרו

 • האם את/ה מגלה פתיחות ומאפשר לסובבים אותך לא להסכים תמיד עם רעיונותיך?
 • האם כמנהל/ת אתה מרגיש אחראי גם על האופק התעסוקתי של עובדיך מעבר לאופק האישי שלך? 
 • האם את/ה מעורבים ומכירים את העובדים ומשפחתם ואת אהבתם לדברים ותחביבים שמחוץ לעבודה?
 • האם את/ה דואג לקיים פגישות "מסדרון" או מפתיע עובדים ומנהלים לקיים פגישות מעבר לפגישות העבודה הקבועות?
 • האם את/ה לוקח/ת אחריות על כישלונות ומיודע לתת קרדיט לאחרים בהצלחות המשותפות?
 • האם יש לך מודעות לחשיבות ביקורת בונה ומשוב מעצים? האם עובדיך ומנהליך מתייעצים איתך בפתיחות וללא חשש?
 • האם את/ה משקיעה בהתפתחות אישית ובלימוד עצמי במסגרת קורסי מנהלים, סדנאות והרצאות השראה או באמצעות קריאת ספרות מקצועית?

חברים, היה ועניתם בכנות בטוח תזהו תחומים שנכון כי תשפרו. תזהו תחומים שגורמים לכם "לשלם" מחיר אישי מקצועי וניהולי בעבודתך השוטפת. שווה להחליט לשפר מיומנויות. כך תגדילו את סיכויי ההתקדמות המקצועיות והניהולית. עשו זאת באמצעות הדרכת מנהלים. אימון מנהלים. קורסי מנהלים, וסדנאות מנהלים מקצועיים ועדכניים למאה ה- 21. אנו מאז 2006 מתמחים בפיתוח ההון האנושי. בהדרכת מנהלים. קורסי מנהלים. סדנאות מנהלים.

הדרכות קורסי מנהלים ושיפור מערכי מכירות ושירות מביאים לתוצאות  

מדוע גם אצלך בארגון יש פערים גדולים מידי בין המנהלים והעובדים המצטיינים לאחרים? מדוע יש מספר מועט של מנהלים ועובדים בעלי ביצועים יוצרים מהכלל? הסיכות לכך מתמקדות בהבנה של כולנו, כי מנהלים ועובדים מצטיינים הם נדירים. מנגד חשוב כי תדעו אתם כמנכ"לים או כבעלים, שיש באפשרותם של מנהלים ועובדים טובים להפוך למצטיינים בעזרה הדרכה ופיתוח כישורים ומיומנויות במסגרת סדנאות מנהלים. כעוסקים בפיתוח והעצמה אנו עושים זאת באמצעות הדרכת מנהלים, קורסי מנהלים, סדנאות מנהלים, ומנטורינג ואימון עסקי ואישי. דעו כי מנהלים מצטיינים מאופיינים בסט ערכים והרגלים מיוחדים, אותם ניתן לשכפל ולהטמיע גם במנהלים טובים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה ולהפוך למצטיינים. 

המחבר:  משה הכרמלי

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

 • 9758431 - 08
 • פנחס ספיר 8, נס ציונה
 • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved