תרגום רוסית

איזה סוג רישיון צריך כדי לנהוג ברכב תפעולי חשמלי? 

שימוש ברכב תפעולי המונע בחשמל ניתן לביצוע במשימות בהן יש לשנע מטענים כבדים ממקום למקום בטווח של קילומטרים ספורים. הרכב החשמלי אינו ניזון מבנזין ולא ניתן למלא בו דלק בתחנה, אלא יש למלא את הסוללה שלו. המהירות שלו מוגבלת ונמוכה מ-30 קמ"ש ולכן לא ניתן להיכנס איתו לכבישים בינעירוניים. רכב כזה מתאים בעיקר לעבודות לצרכי חקלאות ותעשייה ומהווה כלי חשוב וגם זול וקל יחסית לתפעול. חשוב לציין שיש גם רכבים תפעוליים המונעים בבנזין ואין לבלבל בין אפשרויות התדלוק השונות. כמו כן, אסור להעמיס על רכב תפעולי חשמלי יותר מהמותר, ויש להקפיד על כך כדי להימנע מנזק לכלי.

רישיון לנהיגה ברכב תפעולי חשמלי

רכב תפעולי חשמלי רשאי לנסוע אך ורק באזורים המוגדרים "מתחמי שירות", אבל אינו דורש רישיון נהיגה בתוקף במתחמים אלה, ולכן כל אחד יכול להפעיל אותו לצרכים מקצועיים ולשנע מטענים כבדים ממקום למקום במהירות ויעילות. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאסור לנסוע עם הרכב מחוץ לאזורים המותרים ולכן כניסה לרחוב איתו ללא רישיון נהיגה (למי שלא עבר טסט)  היא עבירת תנועה חמורה, כמו נסיעה ברכב פרטי ללא רישיון. ברכישת רכב חשמלי חשוב לפנות אך ורק לחברה אמינה המתמחה בתחום ולקבל הדרכה מלאה מנציגיה, כולל תשובות מפורטות לשאלות שלכם.
מידע נוסף אודות רכבים תפעוליים חשמליים תוכלו למצוא באתר של 'רכב חשמלי תל יוסף'

תכונות חשובות ברכב תפעולי חשמלי

הרכב נועד למטרות מסחריות ולכן חשוב לשמור על רמת תחזוקה גבוהה ככל האפשר. ברכישה כדאי לשים לב לכך שהדגם מוגבה ויכול לעבור מכשולים פיזיים ומהמורות בדרך, וכן מוגן וכולל תאורה קדמית ואחורית ומערכת בלמים תקינה, יחד עם ספסל קדמי אחד עבור הנהג והנוסע.
באתר הבא תוכלו למצוא מבחר רכבים תפעוליים וקלנועיות:
https://www.clubnoa.com/

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

לוח לבן
כללי
moshiko

מתי צריך להחליף לוח מחיק למשרד?

לוחות מחיקים מאוד שימושיים במשרדים לצרכים שונים, החל מתזכורות ורישום משימות, דרך עמידה ביעדים, ביצוע סיעור מוחות ועד להכנה והגשה של מצגות חיות. החלפת הלוח

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved