דוד בן הרוש ועיריית יבנה

דוד בן הרוש ועיריית יבנה – יש דברים שאי אפשר להפריד

אם תסתכלו על פועלו של דוד בן הרוש לאורך השנים כחבר מועצה וראש עיריית יבנה, תוכלו לראות בבירור כי מדובר באדם שניתן לשאוב ממנו המון השראה וללמוד ממנו המון. דוד נחשב לאחד האנשים המוכרים ביותר ביבנה בין היתר מכיוון שהוא ידוע כאדם שהצליח להניע את העיר שנות אור קדימה ולהביא אותה להישגים חסרי תקדים מבחינת קצב הפיתוח שלה.

קצב פיתוח עירוני יוצא דופן

אחד הדברים העיקריים שמאפיינים את דוד בן הרוש יבנה זו העובדה כי הוא הצליח להביא את קצב הפיתוח העירוני של יבנה לכזה שמהווה מודל עבור ערים רבות אחרות. דוד הצליח להשיג את היעד הזה בכך שהוא היה קשוב למטרה ומסוגל לעבוד כחלק מצוות שלל כלל חברי המועצה וזאת על מנת להניע פרויקטים בצורה המהירה ביותר.

קשוב לצרכים של תושבי העיר

דבר נוסף שחשוב לציין בכל הנוגע אל דוד בן הרוש זו העובדה כי מדובר על חבר מועצה ולאחר מכן ראש עיר אשר היה קשוב לצרכים ולדרישות של תושבי העיר שלו לאורך כל השנים. כך הוא הצליח לאפשר לתושבי העיר יבנה לחיות בסביבה טובה ונעימה יותר וזאת תוך כדי שהוא מתחשב בכל הצרכים והציפיות שלכם בכל הנוגע לפיתוח העירוני הנדרש.

יכולת ניהולית מן המעלה הראשונה

לבסוף חשוב לדבר על היכולת הניהול המרשימה של דוד בן הרוש עיריית יבנה. הוא היה מסוגל לבצע את התפקידים השונים שלו וזאת תוך כדי שהוא קשוב למשימות ויכול לעבוד בצוות בצורה מאוד מקצועית. היכולת הניהול של דוד היא כזו שקשה למצוא והדבר מהווה את אחד היתרונות המרכזיים שלו ומה שסייע לו להגיע להיכן שהגיע בקריירה המרשימה שלו.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

מימון לעסקים
טיפים לעסקים
moshiko

אימון עסקי – יקדם את העסק שלך

האימון העסקי מבוסס על האימון האישי. בעוד שאימון אישי מטרתו להתמקד במטרה אחת או יותר החשובות למתאמן הרי שבאימון עסקי העסק עצמו או הארגון עוברים

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved