חדר בריחה ייחודים ליום גיבוש מושלם בראשל"צ

גיבוש עובדים

עם השנים אנחנו יכולים לראות, שיותר ויותר מקומות עבודה מבקשים להוציא את העובדים במקום לימי גיבוש מסוגים שונים. הסיבה היא, הכרה שבצורה כזו, העובדים יוכלו ליצור ביניהם קשרים הרבה יותר טובים, מה שיעזור להם כמובן לבצע תהליכי עבודה משותפים, בצורה הרבה יותר יעילה, אפקטיבית, בצורה הרבה יותר מגובשת.

ההנחה היא, שאם עובדים יוצאים ליום גיבוש ביחד, הם לומדים להכיר אחד את השני יותר, לומדים לקבל את השונות ביניהם, וכאשר הם מגיעים לעבודה, הם מתייחסים בצורה אחרת אחת לשני, ומן הסתם, גם לוקחים דברים שהם למדו וקיבלו ביום הגיבוש, ומיישמים אותם במסגרת העבודה.

לכן חשוב שיום הגיבוש לא יהיה רק יום כיף, למרות שזה חשוב כמובן שהם ייהנו ויעשו כיף, הרי שליום זה צריכה להיות מטרה נוספת והיא לייצר ולקבל כלים שיאפשרו להם לעבוד ביחד בצורה מגובשת.

לכן, חדרי בריחה הם פתרון מושלם ליום גיבוש. אנחנו יכולים למצוא מגוון חדרי בריחה בראשל"צ ובמקומות אחרים בארץ אשר מארחים קבוצות ממקומות עבודה שונים. במסגרת האירוח, אותם עובדים זוכים להיכנס לחדרי בריחה לזמן מסוים והמטרה היא שהם יעבדו ביחד בשביל לפתור את החידה, על פי התפקידים שמוטלים עליהם, ובסיום התהליך, הם יוכלו לצאת מהחדר עם התשובה לחידה.

למה חדרי בריחה הם פתרון נהדר ליום גיבוש בעבודה? התשובה היא פשוטה. במסגרת שימוש בחדר בריחה, משתמשים ומקבלים את כל הכלים הנדרשים לצורך עבודה משותפת, מה שכמובן יאפשר להם להעביר אותם גם למקום העבודה.

בחדר בריחה נדרשת עבודת צוות, שיתוף, קבלה של מגוון דעות, עבודה הדרגתית משולבת, יש פה מענה שלם שיוצר סט כלים אשר בסופו של דבר מוביל לכך שהעובדים השונים יוכלו ליהנות ממגוון רחב של תפקידים אשר ביחד יאפשר להם לייצר עבודת צוות וכמובן לפתור את החידה שעומדת לפתחם.

לפני סיום חשוב להבהיר, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סיפורים וחידות בחדרי בריחה שונים. רצוי לבחור דוגמאות שיכולות להתאים לכולם, ושכל העובדים ייהנו מהם מהתחלה ועד סוף היום.

למידע נוסף על חדר בריחה בראשל"צ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *