סיורים קולינריים

סיור קולינרי הוא פעילות המבוססת על טיולים המציגה את תרבות האוכל באזור ספציפי. מטרת סיור קולינרי היא להעניק חוויה שתאפשר למבקר לחוות את המטבח המקומי במיטבו.

המטרה העיקרית של הסיור היא להציג את המטבח והתרבות המקומיים, כמו גם לספק טעימה ממה שמוצע באזור זה. זה גם מספק הזדמנות מצוינת לאנשים שמתעניינים באוכל ובנסיעות להתמלא ממנו.

סיורים קולינריים הם טרנד חדש שהולך וגדל בפופולריות. מגמה זו עוסקת ביציאה למדינות זרות ואכילת מאכלים ותרבות מקומיים.

סיורים קולינריים פופולריים ברחבי העולם. הם פופולריים מאוד באסיה ובאירופה. הם גם מאוד פופולריים בישראל במיוחד בערים כמו תל אביב – יפו וירושלים.

לפרטים ולהרשמה >>>

סיורים קולינריים בשווקים בישראל

סיורים קולינריים הם דרך מצוינת לגלות את התרבות וההיסטוריה המקומית של מדינה. בישראל יש לא מעט חברות ומדרכי טיולים אשר מקיימים סיורים קולינריים בשווקים בישראל כמו בשוק מחנה יהודה בירושלים, בשוק הפשפשים ביפו או בשוק הכרמל או לווינסקי בתל אביב.

בכל שוק ושוק יש את הריחות והמטעמים שלו, את ההיסטוריה שלו ואת האנשים שפותחים את הבסטות שלהם מדי יום מעל 40 שנה.

סיורים קולינריים הם דרך מופלאה לקחת חלק מהתרבות הישראל העשירה, לטעום ממטעמי העיר ולהכיר את ארץ ישראל לעומק. סיורים קולינריים מתאימים הן לתיירי חוץ והן לתיירי פנים וגם לאנשים שאוהבים וחושבים על אוכל.

סיורים קולינריים – מושלמים ליום גיבוש

אם אתם בעלי חברה או ארגון ואתם מחפשים מה לעשות ביום גיבוש לעובדים, סיור קולינארי הוא הבחירה המושלמת. במהלך הסיור העובדים שלכם יטעמו ממגוון מאכלים ומנות מיוחדות, הם יהנו מאלכוהול משובח וחוויה ייחודית יוצאת דופן, לאחר הסיור העובדים שלך יהיו שמחים יותר ומגובשים יותר. אין ספק כי סיור קולינארי ליום גיבוש הוא הבחירה הנכונה עבורכם.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

האם משתלם להשקיע בנדל”ן?

נדל"ן הוא אחד הענפים החשובים בעולם. זה היה חלק מרכזי בכלכלה שלנו במשך עשרות שנים. נדל"ן הוא צורת השקעה שקיימת כבר אלפי שנים. זהו תהליך

קרא עוד»

עתירה מנהלית

ערעור מנהלי היה חלק ממערכת המשפט עוד מימי קדם. זוהי דרך לערער על צו או החלטה שקיבל בית משפט. הערעור יכול להיעשות על בסיס כל

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved