עבודה במלון בתל אביב

עבודה במלון בתל אביב – כל היתרונות!

אם אתם מחפשים אחר עבודה טובה מסודרת, ואפילו אחר עבודה מועדפת: יתכן כי עבודה במלון בתל אביב יכולה להתאים לכם במיוחד. תחום המלונאות תמיד היה משגשג ותמיד דרושים לתחום זה מגוון רחב של עובדים, החל ממאבטחים עד פקידי קבלה, כמו גם עובדי מטבח או חדרנים מלצרים, טבחים ומגישים. עבודה במלון בתל אביב לספק לכם מקום עבודה מסודר עם משכורת מסודרת בכל חודש גם שאר הזדמנויות ואופציות עתיד.

אז למה כדאי לעבוד במלון בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ? יש כמה יתרונות בעבודה כזאת, כגון:

עבודה מועדפת – כיום יש לא מעט חיילים משוחררים אשר בוחרים לעבוד במלון עבור עבודה מועדפת. במצב כזה יכולים החיילים המשוחררים לצבור ימים ושעות עליהם מוסיפה המדינה כסף לחיילים משוחררים שעובדים בבתי מלון. ככה רבים יכולים לחסוך ללימודים או לטיול הגדול.

עבודה מסודרת – בניגוד לעבודה בבאר או במועדון, עבודה בחנות בגדים קטנה או בבייביסיטר וכולי –  עבודה במלון היא בדרך כלל עבודה מסודרת אשר בה מקבלים את כל הזכויות הסוציאליות, את התשלום על השעות הנוספות את ההפרשות הדרושות לביטוח הלאומי או למס הכנסה ואת כל הביטחונות שהכסף יגיע אליכם והחובות שלכם כמו גם התשלומים ישולמו.

הכרות עם אנשים חדשים – סיבה נוספת לכך שאנשים בוחרים לעבוד במגוון מלונות ברחבי הארץ היא ההכרות עם עובדים צעירים שנמצאים במרחבים האלה. אם תעבדו במלון במרכז דרך ישרוטל דרושים תוכלו להכיר מגוון רחב של צעירים וצעירות ולרקום יחסי חברות וחיי חברה טובים.

בין היתר תוכלו לחסוך כסף ולהנות מכל ההטבות של עבודה בבית מלון כמו ימי מחלה, ימי חופשה, קבלת ארוחות מסודרות, שירותי הסעות ואפילו דיור. כל אלה מושכים רבים צעירים או מבוגרים לעבוד בבית מלון.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

מימון לעסקים
טיפים לעסקים
moshiko

אימון עסקי – יקדם את העסק שלך

האימון העסקי מבוסס על האימון האישי. בעוד שאימון אישי מטרתו להתמקד במטרה אחת או יותר החשובות למתאמן הרי שבאימון עסקי העסק עצמו או הארגון עוברים

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved