מקיימים אירוע השקה

מקיימים אירוע השקה? הדברים שישדרגו לכם אותו

אם אתם עורכים אירוע השקה, ואתם רוצים ושואפים שהאירוע הזה ייצרב בלבבות המשתתפים כמו גם בתודעה שלהם, אתם בטח מחפשים דרך לגרום לאירוע להיות ייחודי יותר, בעל אלמנטים מפתיעים כמו באתר https://www.sahkanim.com אשר יוצרים אווירה מיוחדת. מה האופציות שעומדות בפניכם?

טרנד לוהט: מיצגים

בין הטרנדים שמקובלים כיום, ניתן למנות את הרעיון של הזמנת מיצגים אנושיים בדמויות אטרקטיביות מעולם התוכן של האירוע, אם מדובר לדוגמה באירוע השקה לתערוכת תכשיטים, המיצגים יוכלו להסתובב באירוע עם מוטיב של תכשיטים, או באירוע להשקת תצוגת מכוניות – תוכלו לשלב את הרעיון של המכוניות במיצגים, כך שהאירוע כולו ישודרג ויקבל אופי מיוחד הרבה יותר, כזה שאף אחד לא יכול לעמוד בפניו. המיצגים למעשה מחברים בין האופי של האירוע שלכם, לבין הצורך של האורחים בחוויה רב חושית שתחבר אותם חזק לאירוע ולמקום. צורת הביטוי דרך מיצגים או שחקנים לאירועים כמו כאן זו למעשה צורת ביטוי שמעבירה לנוכחים מסר חזק ללא מילים, אלא רק דרך המראה של המייצגים והג'סטות שהם מבצעים.

מנחה מקצועי לאירוע

כדי שאירוע ההשקה יקבל את האופי הרשמי והמדויק לו אתם שואפים, אתם צריכים מנחה אירועים מקצועי ומיומן, אשר ייטיב לנווט את האירוע בדרך ובמסלול אותו אתם קבעתם, כך המנחה יזמין את הנואמים ואת המופעים הרלוונטיים, תוך קטעי קישור רלוונטיים, שינוסחו בצורה מהוקצעת ובהגיה רהוטה עם אינטונציה ודיקציה מתאימות. מנחה כזה יצליח להעביר כל שלב באירוע בצורה חלקה כך שהמעבר לשלב הבא משתקף בעיני הקהל כמעבר טבעי וזורם.

תכנית אומנותית

כאשר אתם מתכננים אירוע השקה, חשוב לזכור את התוכנית האומנותית, זו שתיתן לקהל ערך של תוכן ותרבות מעבר לאוכל ולמפגש החברתי. תכנית אומנותית עשויה להיות מצגת היסטורית של העסק או המקום, מופע פירוטכניקה – זיקוקין ודברים דומים, מופעי סטנד אפ, קוסמים, שחקנים וליצנים, או כל דבר אחר שיגרום לנוכחים שעשוע, בידור והנאה, כאלו שיצרבו בקרבם את אירוע ההשקה הזה, ויגרמו להם ליהנות מכל רגע שהם בחרו להקדיש לאירוע ההשקה שלכם. בתכנון של תכנית אמנותית יש לקחת בחשבון את קשת הגילאים וכמות המשתתפים.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved