הסעות למפעלים

5 פרמטרים חשובים לבחירת הסעות למפעלים

בין הסעות טיולים לבין הסעות למפעלים וודאי תסכימו כי ישנו הבדל משמעותי.
כשאנחנו בוחרים הסעות למפעלים, אנחנו שמים בידיו של הנהג את האחריות על הגעתם של העובדים בזמן, איסוף כל העובדים מנקודות האיסוף שנקבעו מראש ועוד. עבור בעלי המפעלים, המנהלים בפועל ושאר העובדים, הסעות העובדים הם לגמרי גורם משפיע ובלתי נפרד מכל מערך העבודה.

אז איך בוחרים הסעות למפעלים? מה העקרונות החשובים ביותר? המשיכו לקרוא כדי לדעת >

עמידה בזמנים

אחד העקרונות החשובים ביותר כשבוחרים הסעות למפעלים יהיה כמובן עמידת הנהג בזמנים שהוגדרו מראש. על הנהג לדעת ולהיות רגיש לעובדה שהנוסעים שלו תלויים בו על מנת להתחיל את יום העבודה שלהם ברגל ימין וללא איחורים.

גמישות לגבי מיקום תחנות

כאשר מעסיק מחפש הסעות למפעלים, הוא מן הסתם צריך שההסעות יעברו בכל נקודות האיסוף בהן יחכו העובדים (על פי מיקום מגוריהם ומה שסוכם על המפעל). כך שראוי שתהיה לחברת ההסעות את האפשרות ליצור קווים נוחים לכלל העובדים.

סבלנות וסובלנות

על נהג אשר תפקידו להסיע עובדים לעבודתם, להיות סבלני וזמין להם. עליו להבין את משמעות עבודתו ואת שהנוסעים תלויים בו על מנת להגיע לעבודה בזמן. לכן יתמסר למשמעות התפקיד ויבין את הנוסעים ואת צרכיהם.

אכפתיות הנהג

מעבר לזמינות וסבלנות, על הנהג לגלות אכפתיות ואף לקחת חלק פעיל במאמץ משותף על מנת לעזור לאחד הנוסעים להגיע בזמן או להספיק להסעה (במידה והתנאים מאפשרים כמובן). וכמובן בכל מקרה דומה.

אווירה טובה

זהו כמובן לא כלל ברזל או הנחייה כוללת. אבל אחרי שקמים מוקדם ועוד קצת עייפים, איזה כיף לקבל חיוכים ואנרגיה טובה לקראת העבודה?! לפעמים מפגש קטן וטוב על הבוקר, יכול להפוך את כל היום למחויך.

> אנשים חיפשו גם מיניבוס עד 20 מקומות

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

סדנאות

זה מאמר על חשיבות הסדנאות. הוא דן כיצד הם עזרו לאנשים ולחברות בדרכים שונות. הוכח שהם עוזרים לאנשים לצאת מאזורי הנוחות שלהם וליצור קשרים חדשים

קרא עוד»

עיצוב לוגו – למה זה חשוב

לוגו הוא מרכיב חשוב שצריך להיות קיים בכל חברה. הוא צריך לייצג את החברה ואת מוצריה. לוגו טוב יכול לעזור להגביר את המודעות למותג של

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved