שעוני נוכחות מתקדמים לעסקים

שעוני נוכחות לעסקים

כל בעל עסק היום, זקוק להתקנה של שעוני נוכחות מתקדמים לעסקים. זוהי ללא ספק הדרך הפשוטה, היעילה והקלה ביותר, לעקוב אחר שעות העבודה של העובדים. אם בעבר היה מדובר על שעון נוכחות מיושן, אשר דרש מכל עובד להחתים את הכרטיס שלו בתאריך הנכון ובצד הנכון, הרי שהיום מדובר על שעוני נוכחות הרבה יותר מתקדמים והרבה יותר מודרניים. מדובר על שעונים ביומטריים, אשר מזהים את העובד בצורה מוחלטת, ואין שום אפשרות לבלבול או לאי הבנות. אף עובד לא יכול להחתים כניסה או יציאה עבור עובד אחר, דבר שהופך את כל מעקב השעות להרבה יותר מדויק ואפקטיבי. שעונים מסוג זה יכולים כמובן להתאים למקומות עבודה שבהם העובדים מגיעים בבוקר ויוצאים בשעות הערב או אחר הצהרים. עובדי שטח למשל, לא יוכלו להתאים לדיווחי נוכחות מסוג זה.

מעסיקים? בקרו באתר https://wise-log.com להתנהלות חכמה

שעוני נוכחות מתקדמים לעסקים – מה חדש היום בשוק?

כאמור, שעוני נוכחות פיזיים יכולים להתאים רק למקומות עבודה שבהם העובדים מבלים את מרבית זמנם במשרד. כאשר מדובר על עובדי שטח, יש צורך להתקין אפליקציה מיוחדת במכשיר הסלולארי שלהם, על מנת שיוכלו לדווח על שעות העבודה שלהם בזמן אמת. אך כאשר מדובר על משרד של רואי חשבון או עורכי דין למשל, שעון נוכחות מתקדם יכול בהחלט לסייע במשימה. מדובר על שעונים מתוחכמים אשר מזהים את העובד בהתאם לטביעת האצבע שלו, תווי הפנים שלו וכדומה. שעונים אלו מתממשקים עם מערכת אינטרנטית מתוחכמת, אשר מאפשרת למעסיק צפייה בנתונים בזמן אמת. כמו כן, ניתן להשתמש בשעונים פשוטים יותר, הפועלים לפי שם משתמש וסיסמא, הייחודיים לכל עובד. ניתן לרכוש שעון נוכחות המשלב מספר אמצעי זיהוי, למשל זיהוי באמצעות טביעת אצבע בנוסף לסיסמא ולשם משתמש.

לסיכום, היום ניתן למצוא מגוון רחב של שעוני נוכחות מתקדמים לעסקים. כל בעל עסק יכול לבחור עבור עצמו את סוג השעון המתאים לעסק שלו ולתקציב שלו. ניתן לבחור בין שעונים מתקדמים יותר אשר מזהים את העובד בהתאם למבנה הפנים שלו או לטביעת האצבע שלו, לבין שעונים פשוטים יותר המזהים את העובד בהתאם לסיסמא ולשם משתמש.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *