מורה פרטי

המדריך לזכיין המתחיל

החלום להקים עסק עצמי קוסם ללא מעט אנשים. זיכיון לעסק יכול להיות הזדמנות לא רוצה שתעזור לך להצטרף להצלחה של מותג מוכר ומוביל עם השקעה נמוכה ביותר ולא מעט סיכונים. אך למרות זאת שיטת הזכיינות הוכיחה את עצמה כאחת השיטות המוצלחות ביותר עבור חברות ועסקים שונים. במאמר תתקל בכמה מושגים אשר כדי לך לבדוק בטרם תתחיל להיות זכיין מתחיל.

זכיינות תפעולית

חשוב שתדע לאן לאיזה זכיינות אתה רוצה להצטרף לרשת אופנה או לרשת מסעדות. אם החלטת עם רשת אופנה אתה צפוי להשקעה גדולה, אך בתור זכיין תפעולי תוכל להימנע מתשלום על הסחורה. את הסחורה תקבל בהשאלה ותוכל לשלם רק עמלה כאשר תמכור אותה.

טרנד חדש או זכיין ותיק

זכייניות חדשות צצות בשוק וזוכות לצמיחה מהירה ופתיחת סניפים נוספים. לרוב מדובר על טרנד אשר טומנים הצלחה כבירה ורק מבחן הזמן יכול להעיד האם הם הצליחו או לא ברוב המקרים לציבור נמאס לרוב אחרי שנה שנתיים אך לעיתים יש הפתעות והם יכולים להישאר שנים רבות ולא להיעלם. לכן חשוב זכיינות ותיקה מעל פני לקחת סיכון עם טרנד חדש וחולף. זכיינות ותיקה תיתן לך ביטחון לאורך זמן רב ואתה יכול להיות בטוח שגם בעת משברים קשים הזיכיון ישרוד.

חקור לעומק את הזכיינות

בטרם תחליט על הזכיינות שאתה רוצה להיכנס בה חשוב שתדע שיש צדדים שמסתירים ממך. לכן חשוב לבדוק את דעתם של אחרים אשר רכשו זיכיון בעבר, האם הם יכולים לתת לכם מידע רלוונטי על החברה, צורת ההתנהלות של הרשת, אילו בעיות נתקלו במהלך עבודתם ועוד.

עבודה ברשתblogging-336376_1280

אל תוותר על עבודה ברשת עצמה בטרם תרכוש זיכיון, רק עבודה ברשת עצמה תיתן לך את כל מה שאתה צריך על מנת ללמוד על העבודה בתוך הרשת. כך תחשף לכל תחומי הפעילות של הרשת בטרם תהיה בעל זיכיון בה. מידע זה יתרום לך רבות בהמשך דרכך ברשת.

אל תסמוך על הרשת בעיניים עצומות

למרות הבדיקות וההכנות של הרשת, קח בחשבון שיכול להיות גם כישלון. לכן חשוב שתהיה מוכן לאפשרות זאת על מנת שלא תמצא את עצמך מאוכזב וחסר כל. לכן יש לשקול טוב טוב את כל האלטרנטיבות הקיימות שאינן רכישת עסק.

שקילת האלטרנטיבות האחרות

אל תשכח לשקול אלטרנטיבות אחרות שהן לא רכישת עסק זכייני. כדי לשקול הקמת עסק חדש ללא תלות בזכיין, משהו אישי שלך עם מיתוג משלך ואג'נדה משלך. למרות שיש פה סיכון לא קטן בגלל שמדובר על עסק חדש שלא מוכר וצריך להתחיל הכל מהתחלה עדיין זה שווה בדיקה.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

עבודה בהייטק ללא תואר
לימודים
moshiko

עבודה בהייטק ללא תואר

תחום ההייטק מרתק אנשים רבים בכל שכבות הגיל, פעם עסקו בכך רק הצעירים אך היום נושא זה נוגע באנשים בכל שכבת גיל ורבים מהם מעוניינים

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved