שירותי טלמיטינג לעסקים מגדילים את המכירות

 

להיות אנשי מכירות מובילים זה לא עניין של מה בכך, כי כולנו יודעים שלא קל לשכנע לקוחות לקנות מוצר מסוים או להפוך להיות לקוחות דווקא של חברה כזו ולא של חברה אחרת.

יש הרבה מקרים שבהם סוכני השטח הם אלה שצריכים לעשות את עבודת השכנוע ולהיפגש עם לקוחות רבים, והשאלה הנשאלת היא איך להפוך פגישות כאלה ליותר יעילות. אם הסוכנים שלכם בעסק נפגשים עם כל לקוח, מבלי לדעת מראש האם הוא לקוח פוטנציאלי של ממש או שהוא סוג של בזבוז זמן, הרי שמדובר על התנהלות לא לגמרי יעילה ובהחלט כדאי לקבל החלטות לשינוי התנהלות זו.

פתרון מצוין לייעול הפגישות

אם אתם רוצים לגרום לכך שסוכני השטח שלכם לא יבזבזו זמן יקר על פגישות סרק, כדאי שתיפנו להזמנת שירותי טלמיטינג לעסקים, כי שירות כזה יכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן. למעשה במסגרת שירות כזה טלפנים מקצועיים מדברים עם הלקוחות הפוטנציאלים עוד לפני הפגישה עם סוכן השטח, וכך הם למעשה מבצעים הכנה ובודקים את השטח. על סמך שיחות אלה ניתן יהיה לקבוע פגישות של ממש, וכך למעשה זמן העבודה של הסוכנים הופך להיות הרבה יותר יעיל וממוקד.

פנו אל חברה מקצועית ואמינה

זה שניתן לקבל בימינו שירותי טלמיטינג לעסקים מלא מעט חברות זה נכון, אך לא בכל חברה השירות הזה יכול להיות מספיק יעיל. חברה מקצועית וטובה שתוכל לתת לכם שירותי טלמיטינג זו חברה שכל העובדים בה עוברים הכשרה מתאימה, ומעבר לכך, זו חברה עם ניסיון של שנים. בנוסף, כדאי לוודא שיש לאנשי המקצוע בחברה את כל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שתוכל להפוך את עבודתם להרבה יותר יעילה.

רוצי פרטים נוספים? http://www.beeper.co.il/?CategoryID=175

באתר של חברת "ביפר" ניתן לקרוא על השירות בהרחבה

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *