ימי גיבוש משרדיים

מה חשוב לוודא כשיוצאים לימי גיבוש משרדיים

ימי גיבוש משרדיים כבר הפכו לסוג של הכרח. כמעט ואין היום משרד או מקום עבודה שמוותר על ימי הגיבוש הללו, גם אם הם מתרחשים בחדרי ישיבות בעבודה. כמעט כולם מקפידים להוציא מידי פעם בפעם את העובדים שלהם. זה לא חייב להיות טיול ארוך או אטרקציה יקרה. זה גם יכול להיות ארחה טובה במסעדה, הרצאה מרתקת מחוץ לתחומי המשרד וכדומה.

בכל זאת, תמיד חשוב לוודא מספר דברים מראש על מנת שהחוויה תהיה מושלמת.

מתי יוצאים?

ראשית חשוב לדעת כי אירועי גיבוש אמורים להיות על חשבון העבודה. זה לא ממש חכמה לבקש מהעובדים להישאר אחרי העבודה ובשעות האלו לערוך עבורם את אירועי הגיבוש. חשוב לזכור כי לעובדים יש בדרך כלל חיים גם מחוץ לעבודה. לרבים מהם יש משפחה, בני זוג, ילדים שממתינים להם ויהיה זה לגמרי לא הוגן להשאיר אותם לשעות נוספות רק בשביל הכיף. עובדים רבים יוותרו מראש על אירועים מהסוג הזה שבאים על חשבון הזמן הפרטי שלהם. מה שכן, אפשר בהחלט לגלוש מעט אל הזמן הפרטי של העובדים כאשר רוב רובה של הפעילות כן נערכה בשעות העבודה. יש לתכנן את האירועים הללו שלא יבואו על חשבון של היום החופשי של אחד מהעובדים כי אז עשוי האירוע לעלות הרבה יותר.

מי ומי ביוצאים?

חשוב לבדוק מי ומי אמורים להשתתף באירוע. האירוע שיאורגן על ידי ג'וב אנד ג'וי אמור להתאים לכולם ולתת מענה לכל הצוות. גם אם יש בצוות אנשים צעירים ונמרצים וגם אם יש אנשים בוגרים יותר. המענה אמרו להיות מושלם עבור כולם.

מה נעשה?

חשוב לתכנן היטב מה הולך להיות באירוע. אתם לא יכולים להביא את הצוות לסתם מסיבה בלי תוכן. חשוב לתכנן היטב הכול עד הפרט האחרון על מנת שאכן האירוע יישא פרי וכולם ייהנו ממנו.

האוכל באירוע מכל סוג שהוא, הוא למעשה המפתח ועליו עומד הכול. חובה לשים לב לכך כאשר עורכים ומתכננים את האירוע. האוכל אמור איכשהו להשתלב בתכנית ולתת מענה לכל הנוכחים.

 

סוף מעשה במחשבה תחילה. תכננו היטב את כל המרכיבים של האירוע ורק כך תגיעו לאירוע שיהיה מושלם ויענה על כל הציפיות.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

כללי
moshiko

יצירת קורות חיים

אם אתם תוהים כיצד תכתבו את קורות החיים שלכם בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד שתלמדו כיצד לעשות זאת נכון. על אף שלכאורה ניתן לומר כי

קרא עוד»
כללי
moshiko

מתי צריך מצבר חדש?

אם אתם שמים לב שהאוטו מקרטע בכל פעם שאתם מנסים להתניע אותו או שהוא לא במצב אופטימלי בהתאם לבדיקה שערכתם במוסך, אז ישנו סיכוי גבוה

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved