יום גיבוש מפנק

יום גיבוש מפנק

חיפשתם רעיון מקורי לבילוי חברתי ייחודי ומהנה? אחד הרעיונות היצירתיים הוא יציאה לספא קבוצתי שיסגור לכם את הפינה. ספא לקבוצות מרכז את כל מה שנחוץ על מנת לפנק קבוצה של אנשים שמחפשים קצת שקט, שלווה והנאה. קבוצה שמגיעה לספא מתקבלת על ידי צוות מיומן ומנוסה והתכנית כוללת טיפולים, הדרכות וסדנאות שונות ומעניינות.

הפעילות מתאימה לסוגים שונים של אירועים כמו מסיבת רווקות, ימי גיבוש, ימי הולדת ועוד. כדאי לזמין מקום מראש ולא להמתין לרגע האחרון, ולציין שמדובר בקבוצה, מה גודלה וכל פרט נוסף שיכול לסייע לצוות להתאים לכם את הפעילות. בהגיעכם למקום תתכבדו בשתייה וכיבוד קל ותקבלו הסבר על מה שהולך לקרות בהמשך.

סדנאות להמונים

שילוב של סדנאות במהלך היום יתרום להנאה הפרטית של כל אחד מבאי המקום. הטיפולים הם חלק בלתי נפרד והם יביאו לתחושות טובות ושיפור בקומוניקציה הקבוצתית. אם מדובר על קבוצה של עובדים אז הסדנאות עשויות לשפר מאוד את יחסי העבודה ולשדרג את מערכות היחסים והאמון בין העובדים.

מסיבת רווקות היא מוסד שקיים כבר שנים רבות ובכל פעם מנסים למצוא דברים חדשים ומרעננים שיתאימו לקונספט מצד אחד ויהיו מהנים ומשעשעים מצד שני. אם יש לכן חברה אשר עומדת להינשא בקרוב כדאי לקחת בחשבון את האפשרות לקחת אותה (ואת עצמיכן) ליום כיף בקסם המגע שממוקם בבית לחם הגלילית. החברה תודה לכן מאוד על ההשקעה ובסופו של דבר תצאו בתחושה שלמדתן דברים חדשים על עצמיכן ועל החברות שלכן.

כל המשפחה מגיעה לטיפול

כן, גם משפחות יכולות להגיע ולקבל טיפול משפחתי מיוחד לכם ולילדים שלכם. אפשר כמובן להגיע גם עם סבא או סבתא שיתקבלו בברכה וישמחו להשתתף בפעילות. כמובן שגם במהלך החוויה המאחדת הזו יקבל כל אחד את הטיפול האישי שלו. טיפול משפחתי שכזה יעשה נפלאות במערכת היחסים שלכם ויגרום להתקרבות ולגישור על פערים שונים שקיימים.

ימי הולדת אפשר לחגוג בבית עם עוגה ובלונים, אך לחילופין ניתן לערוך אירוע שכולל טיפולים מפנקים, סדנאות מחכימות ועוד הפתעות מרגיעות ומהנות שמתאימות לאירוע חגיגי שכזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *