מפיץ ריח לעסק

מפיצי ריח לעסק – כך תצרבו בתודעה של לקוחותיכם

עובדה ידועה היא כי ריח מתחבר לזיכרון ובעזרת הריח נוצרים קשרים. עם הריח הנכון יכולים לקוחות ליצור חיבור לעסק וכך להכיר אותו. 

זיכרונות נעימים

ריח של עוגה, בישולים, אפטרשייב של אבא, בושם של חברה ואפילו זיעה של תינוקות. ריחות מפעילים אצלנו רגשות וכאשר אנחנו נתקלים בריח שמציף אותנו ברגש, נעים לנו להיזכר, לשאוף אותו עמוק ולהתחבר לתחושה. 

כעסק אתם בוודאי רוצים שהלקוחות שלכם ירצו לחזור ולבחור בכם שוב ושוב ובעזרת מפיצי ריח לעסק הם יוכלו ליצור חיבור וזיכרון לכך שהמוצר שלכם טוב, השירות שלכם איכותי וכדאי להם לחזור לתחושות ולריח שגורמים להם עונג והנאה.

איזה ריח הכי מתאים 

על טעם וריח אין להתווכח ולכן זאת תחושה אינדיבידואלית, אך בעזרת אנשי מקצוע מומחים בתחומם תוכלו למצוא מפיצי ריח לעסק שלכם  בריח הנכון, זה שיעביר את המסר והתחושה ללקוחות ויצרוב אצלם בתודעה את החיבור בין הריח הספציפי, לעסק המסוים שלכם. ישנן חברות רבות שעורכות מחקרים בנושא הריח המתאים וישנן חברות כמו חברות הלבשה ומלונות הידועות בריחות שלהן ולקוחות מבקשים לרכוש את הריחות האלה לבתיהם 

איך מפיצים ריח טוב

הראשונים להשתמש במפיצי ריח חשמליים לעסק היו החברות שיצרו את עצי הריח. מאז כבר נוצרו נרות ריחניים, דפי ריח לארונות הבגדים והיום קיימים מכשירים חשמליים וטכנולוגיים המאפשרים שליטה על כמות הריח, זמני הפצת הריח וסוגי הריח השונים. 

יועץ מקצועי

הפצת ריח תלויה בגודל החלל בו מעוניינים להפיץ את הריח, בזמנים בהם לקוחות נמצאים וחיסכון בחשמל ובזבוז חומר. יועצים מקצועיים ידעו לאמוד ולהעריך את מפיץ הריח המתאים לכם ביותר וינחו אתכם כיצד לתפעל אותו בצורה הנכונה ביותר עבורכם. 

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

סדנאות

זה מאמר על חשיבות הסדנאות. הוא דן כיצד הם עזרו לאנשים ולחברות בדרכים שונות. הוכח שהם עוזרים לאנשים לצאת מאזורי הנוחות שלהם וליצור קשרים חדשים

קרא עוד»

עיצוב לוגו – למה זה חשוב

לוגו הוא מרכיב חשוב שצריך להיות קיים בכל חברה. הוא צריך לייצג את החברה ואת מוצריה. לוגו טוב יכול לעזור להגביר את המודעות למותג של

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved