איטום מבנים תת קרקעיים - המדריך המלא

איטום מבנים תת קרקעיים – המדריך המלא

מבנה תת קרקעי עלול לייצר בעיות איטום רבות אם וכאשר האיטום לא בוצע באופן מושלם או שהוא נהרס עם הזמן. בימות החורף – ולא רק – ניתן לשמוע על הצפות של חניונים ומבנים תת קרקעיים כתוצאה מחדירה של מי גשמים או נוזלים אחרים שחדרו אליהם מהקומות העליונות. על כן, חשוב מאוד לעקוב כל הזמן אחרי שינויים במבנה ולהזמין איש מקצוע מאתר https://bitumany.co.il/ לצורך ביצוע בדיקת איטום אחת לתקופה.

הסכנה בהצפת מבנים תת קרקעיים

מבנים תת קרקעיים מהווים מלכודת מוות בעת הצפה מכיוון שלא תמיד קיימים פתחי ניקוז בכמות מספקת בשביל לנקז את כל המים שהצטברו. כבר שמענו ושמעתם לא מעט סיפורים על אנשים שנלכדו בחניונים מוצפים ללא יכולת להיחלץ או בתכולות מבנים תת קרקעיים שנהרסו כתוצאה מחדירת מים. 

על כן, חשוב לוודא את איכות האיטום במבנים תת קרקעיים יותר מאשר במבנים שאינם כאלה על מנת למנוע נזקים ברכוש ובנפש ולחסוך הרבה צער וכאב שעלולים לבוא בעקבות הזנחת האיטום במבנים תת קרקעיים.

מה עושים למניעת הצפות במבנים תת קרקעיים?

הפתרון היחיד למניעת הצפות במבנים תת קרקעיים הוא לשמור על רמת איטום מושלמת בכל יום מימות השנה ובכל עונה שהיא גם אם לא מדובר בעונת הגשם. אחת הדרכים לשמור על רמת איטום מושלמת היא לבצע כל הזמן בדיקות איטום ובכל פעם שמתגלים אי אלו פרצות באיטום, להזמין מיד איש מקצוע שיטפל בבעיה ויוודא כי האיטום מושלם. 

כמו כן, חשוב להקפיד כי איש המקצוע שמטפל בבעיות האיטום ומבצע את התיקונים יהיה אדם מקצועי שמבין מה הוא עושה ויודע כיצד לבצע איטום מבנים תת קרקעיים ובאילו חומרים עליו להשתמש לצורך עבודות אלו.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ספירת מלאי

ענף הקמעונאות עבר שינויים טכנולוגיים אדירים בעשורים האחרונים. הופעת המסחר האלקטרוני ואתרי קמעונאות מקוונים, דחפה חברות קמעונאיות לאמץ טכנולוגיה. עם זאת, חברות מעטות עדיין משתמשות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved