יועץ בטיחות ונגישות – מתי נהיה חייבים להתייעץ איתו?

יועצי בטיחות ונגישות הופכים פופולריים יותר ויותר במקום העבודה. הם אחראים ותפקידם לוודא שהחברה או בית העסק בטוחים לעובדים ולמבקרים. כך למשל הם דואגים שהמבנה מואר היטב, שאין בשטח חומרים מסוכנים ושיש מספיק מקום להסתובב בו. 

התפקיד של יועץ בטיחות חשוב במיוחד ויכול לעזור למנוע תאונות בבית עסק, לכן הוא זוכה להכרה כתפקיד חשוב בחברות.

מה תפקידם של יועצי בטיחות ונגישות? 

יועצי בטיחות מסייעים לחברות במדיניות הבטיחות והנגישות שלהן כמו הקפדה על מספיק מקום לכולם בישיבות או כנסים, הבטחת נגישות לאנשים עם מוגבלות, הקפדה על תאורה טובה במקומות ציבוריים וכו'. 

יועצי בטיחות ונגישות הם מומחים המעניקים ייעוץ והרצאות חשובות כמו כיצד להפוך מרחב בטוח ונגיש עבור אנשים עם מוגבלות. הם גם מומחים במתן ייעוץ לעסקים כמו כיצד להפוך חלל בטוח ונגיש לכולם. 

זקוקים לפתרונות הנדסה ובטיחות? צרו קשר>>>

מדוע חייבים להיוועץ ביועצי בטיחות?

יועצי בטיחות הם חיוניים שכן הם יכולים לסייע במניעת תאונות, כמו גם לזהות סכנות שאנשים עלולים לא לראות. הם גם יכולים להבטיח שהחללים יהיו נגישים לכל המשתמשים, ללא קשר ליכולותיהם או מוגבלויותיהם. 

יועצי בטיחות חשובים לנו מכיוון שהם יכולים לעזור לנו בהבטחת מקסימום בטיחות מקום העבודה שלנו. הם יכולים לעזור לנו ביצירת חללים בטוחים ונגישים לעובדים, מבקרים ואורחים. 

יועצי בטיחות יכולים גם לתרום להצלחת החברה בכך שהם עוזרים להם להימנע מתאונות ופציעות. יש להם ניסיון בהערכת סיכונים, תכנון אמצעי הפחתה ויישום תוכניות בטיחות שיכולות להפוך פעילויות הקשורות לעבודה לבטוחות יותר. 

יועצי בטיחות דרושים בכל מקום עבודה בו קיים סיכון לפציעה או מוות, מכיוון שיועצים אלו מספקים לרוב פתרונות שהופכים את מקומות העבודה לבטוחים יותר עבור כולם. לכן זה הזמן לפנות אל יועץ בטיחות מומלץ. 

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

סדנאות

זה מאמר על חשיבות הסדנאות. הוא דן כיצד הם עזרו לאנשים ולחברות בדרכים שונות. הוכח שהם עוזרים לאנשים לצאת מאזורי הנוחות שלהם וליצור קשרים חדשים

קרא עוד»

עיצוב לוגו – למה זה חשוב

לוגו הוא מרכיב חשוב שצריך להיות קיים בכל חברה. הוא צריך לייצג את החברה ואת מוצריה. לוגו טוב יכול לעזור להגביר את המודעות למותג של

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved