שירותי מס ייעודיים עבור אנשים שעושים רילוקשיין

שירותי מס ייעודיים לרילוקיישן

מה זה שירותים מס עבור רילוקיישן? למי זה מתאים? בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבצעים רילוקיישן לארצות זרות תוך ידיעה כי לאחר תקופה קצרה רבים הסיכויים כי הם יחזרו לארץ להמשך חיים כישראלים.

בשל כך החלו רבים מהאנשים שיוצאים לעבודה או לימודים במדינה זרה להיעזר בשירותי מס ייעודים עבור רילוקישיין.

אבל מה הם בכלל שירותים אלה?

שירותי מס מסוג זה מתאימים למי שיוצא לרילוקיישן, אך לפני היציאה או במהלכה מעוניין לטפל ולסגור את כל הנושאים הקשורים למיסים בארץ ובחו"ל.

שירותים כאלה ניתנים על ידי המומחים בתחום, והם כוללים ייעוץ, בדיקות, חישובי מס, סימולציות ועוד כל זאת באתר רילוטקס http://relotaxes.com.

כיצד באים לידי ביטוי השירותים השונים?

ייעוץ – שירות זה הניתן על ידי מומחים אשר מייעצים ללקוחות אשר נמצאים בתהליכי רילוקיישן או הנמצאים לפני מעבר לארץ אחרת. בשיחת הייעוץ מקבלים הלקוחות מושג בכל הנוגע למיסוי במדינה אליה הם נוסעים, תשלומי ביטוח לאומי, מס הכנסה שעליהם לשלם וקבלת כלים ודרכים להתמודדות.

סיוע במילוי טפסים – דרך טובה להתמודד עם בירוקרטיה היא באמצעות סיוע במילוי טפסים. טפסי מס וטפסים שונים שיש למלא, מילוי טפסים של מס הכנסה בארץ ובחו"ל, התמודדות עם בקשות ושליחת טפסים מתאימים למוסד לביטוח לאומי ועוד.

חישובי מס – דרך נוספת לבצע רילוקיישן מוצלח היא באמצעות חישובי מס הכנסה וסימולציות מס. באמצעות שירותי מס ייעודיים ניתן להבין כמה מס יש לשלם בעת המעבר והמגורים לחו"ל ולדעת כיצד ניתן להתמודד עם תשלומי המיסים.

סיוע לפני עזיבה – שירות נוסף שניתן לקבל הוא שירות בזמן העזיבה תוך טיפול אישי בכל הנוגע לתשלומי ביטוח לאומי. בנוסף ניתן לקבל מהמומחים סיוע משפטי בכל הנוגע לייצוג והתמודדות מול הבירוקרטיה של המוסד לביטוח לאומי.

הכנת דוחות – הכנת דוחות מס יכולה להיות משימה מעיקה. בשל כך חשוב להיעזר באנשי המקצוע המומחים שיכולים למלא עבורכם את הדוחות כך שלא תצטרכו לשלם סכומי מס גבוהים.

ניתוק תושבות – עוד מסייעים המומחים בניתוק תושבות ובכך מניעת מיסים ותשלומים גבוהים לרשויות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *