תעודת קבלן רשום

תעודת קבלן רשום – יתרונות ועלויות

קבלנים רבים מתלבטים האם לפעול לקבלת רישיון קבלן רשום ולהירשם בפנקס הקבלנים. הרישום כרוך בהוצאה כספית ותשלום אגרה אחת לשנתיים. אנחנו כאן בכדי להציג את כל היתרונות של תעודת קבלן רשום ולהסביר איך אפשר להשלים את הרישום כולו בקלות. יש לתעודת קבלן רשום יתרונות רבים, אל תוותרו עליה מבלי להבין תחילה את המשמעות של הדבר. 

לקוחות סומכים על קבלנים רשומים

הציבור רשאי לעיין בפנקס הקבלנים ולבחור בהתאם את הקבלן שלו. תעודת קבלן רשום מעידה על עמידה בתנאים המחמירים של רשם הקבלנים. כיום כאשר פועלים בענף לא מעט חאפרים, רוב האנשים נותנים עדיפות לקבלנים רשומים ואף מוודאים בעצמם שהרישום אכן תקף. 

היתר לביצוע עבודות גדולות

תעודת קבלן רשום הכרחית לביצוע עבודות גדולות בתחום ההנדסה והבנייה. ללא תעודה של קבלן רשום יהיו עבודות שלא תוכלו לקבל. קבלן ללא רישיון קבלן שיפוצים מורשה לבצע רק עבודות בסכומים נמוכים. כדאי להשקיע בקבלת תעודת רישום למען רווח עתידי גבוה יותר. שימו לב, קבלן שאינו רשום בפנקס הקבלנים לא יוכל לקבל אישור להעסקת עובדי זרים. 

תדמית של קבלן אמין

רישום מחזק את האמינות של הקבלן אל מול הלקוחות שלו, הקולגות והספקים. קבלן רשום בפנקס הקבלנים נדרש לעמוד בקריטריונים שקובע רשם הקבלנים. בנוסף, רשם הקבלנים מפקח על הקבלנים הרשומים ובמקרים בהם יש הצדקה לכך אף קובע עונשים. מעמד של קבלן רשום מאפשר הגשת מועמדות למכרזים ממשלתיים ועירוניים. 

כמה עולה להוציא תעודת קבלן רשום?

העלויות הצפויות בדרך לרישום הן שכר עורך דין ותשלום של אגרה. בחירה בעורך דין מנוסה שמכיר את כל אנשי המפתח מבטיחה רישום מהיר במחיר שווה לכל כיס. הרישום עתיד להגדיל את היקף העבודה ואת הרווחים כך שמדובר בצעד נכון מבחינה מקצועית וכלכלית.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

מופע קרקס ליום גיבוש

מופע הקרקס הוא סוג של בידור שניתן להשתמש בו לגיבוש עובדים. מופע קרקס הוא צורה נפוצה של יום אימונים במקום העבודה. מטרת מופע הקרקס הזה

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved