הרמת כוסית לפסח

הרמת כוסית לפסח – לא רק בזום

עובדים רבים מחכים לאירוע הרמת כוסית בפסח המתקרב. השנה הלא פשוטה שעברה עלינו הפכה את הקרבה והחום האנושי לחשובים ורצויים אף יותר. אם את הרמת הכוסית בפסח בשנה שעברה הצלחנו לחגוג רק דרך הזום השנה קיימת בפנינו אפשרות נוספת, הרמת כוסית פנים מול פנים ובדיוק לשם כך יש לחגוג את המאורע בצורה הטובה ביותר. אז מה ניתן לעשות?

הרמת כוסית לפסח – בחירת קייטרינג

כולנו יודעים שאוכל טוב הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע. הרמת כוסית לפסח היא הזדמנות נכונה לחגוג הן את החג המתקרב והן את החזרה הזהירה לשגרה. לכן, על מנת לחגוג כמו שצריך מומלץ להיעזר בשירותיו של קייטרינג איכותי וטעים.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי קייטרינג אך ניתן לראות כי מגשי האירוח המכילים פינגר פוד הם מסוג המגשים הבולטים והדומיננטיים ביותר. סוגי מגשים אלו כוללים מגוון רחב של מיני מאפים טעימים, לחמים קטנים וממולאים בשלל גבינות וירקות, פלטות של ירקות מגוונים, סלטים שונים ומיוחדים ועוד. את המגשים ניתן להתאים לכל סוג של אירוח ולכל תפריט כך שניתן למצוא כיום גם מגוון רחב של מגשים המתאימים לטבעונים, צמחונים ועוד.

כמובן שחלק בלתי נפרד מהאירוח הוא הקינוחים המתוקים של קאנאפס השמורים לסוף. תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של עוגות, קינוחי כוסות או מגשי פירות מיוחדים.

הרמת כוסית חגיגית

השנה האחרונה הייתה קשה עבור כולנו. מעבודה פנים מול פנים עברנו לעבוד דרך המחשב והזום, אבל לא עוד. אין ספק כי השנה הרמת כוסית לפסח תהיה חגיגית, משמעותית ומיוחדת יותר. אם גם אתם מחפשים אחר הדרך הטובה ביותר לשמח את העובדים שלכם השקיעו בקייטרינג. אוכל טוב מחמם אמנם את הקיבה אבל גם את הלב.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים
כללי
moshiko

איך לקבל רישיון חשמלאי ראשי

מעוניינים לקבל רישיון חשמלאי ראשי על מנת לעבוד כחוק בתחום ולהציע את השירותים שלכם לקהל הרחב? זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות רבה אם יש

קרא עוד»
אוהלים להשכרה
כללי
moshiko

אוהלים להשכרה

ברגעים הקשים של אבדן אחד מבני המשפחה, כאשר אנחנו צריכים לשבת שבעה. או ברגעים הכי משמחים של החיים באירועים שמחים או בסתם ערב התרמה וכדו'.

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved