ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים

ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים בסוכנות מובילה

התחרות בשוק האדריכלות היא עזה וכל אדריכל מנסה למתג את עצמו כאדריכל מוביל. כך יוצא כי אדריכלים רבים מתקשים לסגור את החודש ונאבקים בכדי לצוף מעל המים. אין ספק כי מקצוע האדריכלות הוא מקצוע מעניין, מרתק המשלב בין אומנות, תכנון, מתמטיקה ועוד תחומים מעניינים במיוחד. אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי מדובר במקצוע שוחק אשר לא פשוט להתפרנס ממנו. אך מה שכל אדריכל ואדריכלית צריכים לזכור הוא כי על אף קשיי הפרנסה אסור להם בשום פנים ואופן להזניח את נושא הביטוח שלהם. גם האדריכל הטוב ביותר יכול לטעות בתכנון הבית ובעקבות כך להיתבע בעשרות אלפי או מאות אלפי שקלים. תביעה אחת יכולה להוביל לבעיות רבות ולקשיים תקציביים עצומים. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לעשות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים אשר יספק לכם הגנה כנגד תביעות ואשר יאפשר לכם להתמודד עם העול הכספי של תביעות אלו.

שימו לב לתנאי הפוליסה

אם אתם מחליטים לעשות ביטוח וההמלצה שלנו היא שכל אדריכל יעשה זאת מכיוון שאף פעם אי אפשר לדעת האם ניקלע לבעיה אתם חייבים לשים לב לתנאי הפוליסה. שימו לב עד איזה גובה הביטוח מכסה אתכם, כמה ההשתתפות העצמית בביטוח, מה הם תנאי התשלום של הפוליסה, על איזה מקרים הפוליסה מכסה, מה מוחרג מן הפוליסה ועוד ועוד דברים חשובים שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת. אל תחתמו על פוליסה מבלי לקרוא אותה קודם ומבלי להבין בדיוק על מה אתם חותמים ומה אתם מקבלים במסגרת הפוליסה. כך תבטיחו כי הפוליסה תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש וכך תוכלו להיות בטוחים כי היא תענה על הצרכים שלכם בצורה מושלמת.

כיצד אדע באיזה סוכנות לבחור?

עליכם להבין כי ישנה חשיבות גדולה לסוכנות שדרכה אתם עושים את הביטוח מכיוון שכך תוכלו להיות בטוחים כי היא תספק לכם את הפוליסה הטובה ביותר. על כן ההמלצה שלנו היא לבחור סוכנות ותיקה אשר אתם יכולים לסמוך עליה שתיתן לכם את הפוליסה הטובה ביותר ואשר תלווה אתכם בכל בעיה או צרה.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

עבודה בהייטק ללא תואר
לימודים
moshiko

עבודה בהייטק ללא תואר

תחום ההייטק מרתק אנשים רבים בכל שכבות הגיל, פעם עסקו בכך רק הצעירים אך היום נושא זה נוגע באנשים בכל שכבת גיל ורבים מהם מעוניינים

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved