עורך דין תעסוקה

הדפסת כרטיסי ביקור

חלק בלתי נפרד ממיתוג של עסק, חברה או ארגון ואפילו מנהלים או עצמאים, כרטיס ביקור הוא כלי שרת המעיד על העסק או האדם. יותר מכך, כרטיס ביקור מהווה תעודת זיהוי ומוצר מקדם מכירות לכל דבר ועניין.

בכרטיסי ביקור יש צורך לתת דגשים מסוימים על מנת לתת את הרושם הראשוני שמתקבל, מי האדם או העסק מהם כישוריו או במה הוא עוסק פרטי התקשרות וכו'. יחד עם זאת ישנה חשיבות לא פחותה לעיצוב הכרטיס והחומר גלם ממנו הוא נעשה. בבתי הדפוס השונים ישנו סטנדרט של גודל הכרטיס לרוב גודלו 9X5 ס"מ, ויש מספר ניסוחים כתבניות מובנות בהם משנים את הטקסט כנדרש. הדפסת כרטיסי הביקור נעשית מחומר גלם סטנדרטי בדרך כלל נייר כרומו מט או מבריק או סוג של נייר עבה יותר.

לאור מהפכת הטכנולוגיות בעולם הדפוס ושילוב מערכות מחשוב בעלי תוכנות גרפיקה ועיצוב ייחודיות, ניתן לשדרג את כרטיסי הביקור ולהפכם למוצר מקדם מכירות ופרסום לא פחות מכל מוצר אחר. הרושם המתקבל מתוצאה משודרגת היא חשיפה יותר גבוהה. האדם או העסק נתפסים כמכובדים ובעלי שם. והדבר משפיע על רצון הלקוחות הפוטנציאליים להמשיך בהתקשרות מול בעל הכרטיס ומוצריו/שרותיו. מה גם שהפצה נכונה ורחבה תהווה גורם להגדלת לקוחות פוטנציאליים עתידיים.

כרטיסי ביקור הוא מוצר חובה וככזה ניתן להשביח אותו בצורות שונות: הדפסת כרטיס ביקור על נייר כרומו מט, מבריק , או משי ולעיתים על גבי למינציה, מעניקים לכרטיס ביקור מגע ומראה איכותי, עמיד יותר נגד מים ומפגעים אחרים. אופציה נוספת היא על גבי חומרים ידידותיים לסביבה, כמו נייר ממוחזר, חומר מתכלה ועוד. אלה מעידים על התפיסה הכוללת של העסק או האדם. יש כאלה שרוצים באמת להרשים ומשקיעים הדפסת כרטיסי ביקור על גבי לוחיות מתכת זהב או כסף, וזה יכול להעיד על עמידותו הפיננסית של האדם או העסק.

נוסיף ונאמר כי יש חשיבות גם לתוכן הכרטיס, סוג הכתיבה וגודל הטקסט, תוספת לוגו או תמונה, צבע הטקסט והכרטיס כולו, ועיצוב הכרטיס הכולל פינות עגולות חיתוך מיוחד ועוד.

חברת Nanoprint  בישראל, הינה חברה מתמחה בכל עבודות הדפוס ועל מכלול שלם של מוצרים בהם נעשית עבודת הדפוס. החברה מעצבת מייצרת ויוצרת כרטיסי ביקור בעזרת מערכות מחשוב מתקדמות ותוכנות הפעלה ייחודיות. כמו כן לחברה מכשור מתקדם בעל טכנולוגיות מהמובילות בעולם. וחומרי הגלם כולם בעלי איכות גבוהה ועמידה בכל התקנים הנדרשים.

החברה תעניק שרותי הדפסה ויצירת כרטיסי ביקור מתחילת הרעיון דרך עיצובו הגרפי הממוחשב ועד להדפסה על חומר הגלם הנבחר ואספקה בעזרת משלוחים עד לבית הלקוח.

הנכם מוזמנים לפנות לחברת Nanoprint  בישראל להתרשם מתיק עבודות מגוון ועשיר של כרטיסי ביקור וביחד עם צוות העובדים להכין עבורכם את כרטיסי הביקור האיכותיים והיוקרתיים שתרצו.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved