איך לבחור מתנה לבוס שלך?

מתנה לבוס

יחסים בעבודה הם משהו שבהחלט שווה להשקיע בו, גם בכדי ליצור סביבת עבודה נעימה, הרמונית ויחד עם זאת לבנות את עצמנו לעתיד במקום עבודה בו הספקנו כבר להתברג ו״להיכנס לעניינים״.

יחסים בין אישיים, במיוחד עם זה שאחראי עליכם מבחינה מקצועית, הינם דבר מורכב ובכדי לבחור את המתנה המושלמת לבוס שלכם, בין אם ליום ההולדת, לשנה החדשה או בין אם כהוקרת תודה רשמית, יש לבחון את מהות היחסים וסוג הקרבה שיש ביניכם. אין ספק כי לאישה הרבה יותר קל לקנות מתנה, אך המאמר הבא נכתב בכדי לסייע לכם לבחור מתנה לבוס שלכם בין אם הוא גבר או בין אם היא אישה.

יחסים קרובים מתנה אישית

אם ביניכם לבין האדם הממונה עליכם יש יחסים קרובים, אתם יודעים לעשות הפרדה מקצועית בין עבודה לחיים אישיים, יוצאים ביחד לבלות גם מחוץ למשרד, אתם בהחלט יכולים ללכת לכיוון מעט יותר אישי. חשבו על תחום שמסקרן את המנהל שלכם או אפילו תחום אליו הוא מחובר. מתנות מעולם הפנג שואי, מחזיקי מפתחות מקוריים, פסלונים מיוחדים למשרד הם כולם מתנות שמצד אחד מכבדות את המעמד ויחד עם זאת, נוגעות מעט בפן האישי, כלומר מראות שאתם מכירים את האדם לו מיועדת המתנה.

יחסים מקצועיים מתנה פונקציונלית

לא כל יחסי עובד – מעביד, הם יחסי חברות, אך עדיין ניתן לבחור מתנה שיכולה להתאים לכל אירוע וכמעט לכל אחד. כוס לעטים בצורת עיפרון לדוגמא, הינה מתנה נחמדה, צנועה ושימושית, סוג של מתנה שמראה ״רואים שחשבת עליי״, ולפעמים גם זה לגמרי עושה את העבודה. כשהיחסים הם יחסים מקצועיים בלבד, בלי לערב עניינים אישיים, חשוב שגם המתנה תשמור על אותו קו. בנוסף, אפשר להשתמש במידע שיש לכם על אותו אדם, ועדיין לשמור על מתנה רשמית יחסית. לדוגמא, אם אתם יודעים שהבוס שלכם בוודאות מכור לספרים, זוג תומכי ספרים יכולה להיות מתנה נהדרת.

 

בכל אופן, כאשר אתם מתכננים לרכוש מתנה לבוס שלכם, חשבו מראש על תקציב ותוכלו לשאוב אינספור של רעיונות מקוריים למתנות מאתר המתנות Presentsimple.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *