אזרחות פורטוגלית

למה כדאי לכם להוציא אזרחות פורטוגלית

ישנן סיבות רבות מדוע מאות אלפי אנשים בשנה מנסים להשיג דרכון פורטוגלי. את מה שמקנה דרכון זה, נראה ששום דרכון אינו מקנה וזה כולל, בין היתר מעבר באופן חופשי בין יותר מ- 180 מדינות ברחבי העולם.

למה כדאי לכם להוציא אזרחות פורטוגלית

הפיכה לאזרח פורטוגלי באמצעות עורך דין דרכון פורטוגלי היא דרך בה אנשים רבים מתחברים מחדש עם עברם ומשחזרים מסורות משפחתיות או מקלים על סיכויים עסקיים שיכולים להציג להם אפשרויות קריירה שונות.

לאזרחות פורטוגזית יש מספר יתרונות נוספים, נוסף מהם הוא היכולת לטייל ולעבוד בחופשיות בתוך האיחוד האירופי. כל האזרחים יכולים ליהנות מנסיעות ללא ויזה בהגעה ל 184 מדינות.

הדרכון הנחשק בעולם

הדרכון הפורטוגלי הוא, בסופו של דבר, אחד המקובלים והנחשקים ביותר בעולם; תמריץ ברור לכל מי שיכול לתבוע אזרחות. לדוגמא, מאז משאל העם בברקסיט עלה מספר הפונים לקבלת אזרחות פורטוגלית.

לפני הברקסיט, אזרחים בריטים רבים לא שקלו לשנות את מעמדם. אולם, כעת, המבקשים לשמור על זכותם לנסיעות חופשיות באיחוד האירופי.

אזרחות כפולה

כאמור, פורטוגל מאפשרת אזרחות כפולה. אזרחים פורטוגזים המחזיקים בה, או זוכים באזרחות זרה, אינם מאבדים את אזרחותם הפורטוגלית. כמו כן, הרוכשים אזרחות פורטוגזית יכולים לשמור על לאום מוצאם.

הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי

הגידול הניכר באנשים המעוניינים לקבל דרגון פורטוגלי, יכול להשפיע על משך הזמן. בקשה שהוכנה באופן לא מדויק שהוגשה לרשויות בפורטוגל יכולה להביא לעיכובים נוספים מיותרים.

בין אותם אנשים אשר, בתיאוריה, יש את הטענה המהותית ביותר לאזרחות פורטוגלית הם הילדים, הנכדים, בני הזוג, ידועים בציבור וצאצאי הקהילות היהודיות הספרדיות, וכן תושבים פורטוגזים שרוצים לקבל מעמד מסוים המגדיר את היותם פורטוגליים.

המידע באדיבות אתר https://portuguesecitizen.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved