חברת השמת קשישים לבתי אבות

חברת השמת קשישים לבתי אבות

ביום בהיר אחד נתבשרתם שיקירכם צריך לעבור לבית האבות, ואתם עדיין המומים. הצוות הרפואי דיבר אתכם וניסה להרגיע אתכם, אבל אתם עדיין מרגישים אובדי עצות לנוכח המצב. חברת השמת קשישים בבתי אבות היא החברה שיכולה לסייע לכם לבחור את בית האבות המתאים ביותר עבור יקירכם.

להכיר את סוגי בתי האבות הקיימים בארץ

חברת השמת קשישים דואגת להציג לכם את בתי האבות הקיימים בישראל, וממליצה על בית אבות זה או אחר. כדי שתדעו על מה היא מדברת, אלה 4 סוגי בתי אבות בארץ שחשוב להכיר מקרוב:

  • בית אבות לעצמאיים – מוסדות אלה נועדו למטופלים אשר יכולים להתנהל באופן עצמאי, אך זקוקים לסיוע במטלות בית קלות. במוסד כמו זה מקבלים המטופלים ארוחות מסודרות לצד סיוע רפואי, הופעות, חוגים, ערבי חברה ועוד.
  • בית אבות לתשושי נפש – תשושי נפש הם מבוגרים הנמצאים בתפקוד פיזי טוב, אך הם זקוקים להשגחה מכיוון שהם סובלים מדמנציה או אובדן זיכרון. תשושי הנפש עלולים לפגוע בעצמם או לאבד את דרכם.
  • בית אבות סיעודי – בית אבות זה נותן מענה לאנשים אשר אינם יכולים לבצע מטלות פשוטות בעצמם, דוגמת אכילה, רחצה, שליטה על סוגרים, הלבשה ועוד.
  • בית אבות המוגדר כמוסד סיעודי מורכב – מוסד זה מיועד לקשישים אשר סובלים מבעיות בריאותיות המחייבות השגחה רפואית צמודה לצד מכשור רפואי מיוחד שיאפשר להם להחזיק אותם בחיים.

כיצד מתבצע תהליך ההשמה

חברת השמה מקצועית אמונה על השמת המטופל לבית האבות המתאים לו. ההשמה מתחילה בפגישת היכרות. במהלך הפגישה, מעריכים את הסטטוס של המטופל ואוספים את המידע הרלוונטי. בפגישות הבאות יוגדרו הצרכים של המטופל, תוך הסתייעות באנשי מקצוע נוספים כמו רופאים ועובדים סוציאליים. בשלב הבא אוסף יועץ חברת ההשמה את כל המידע הרלוונטי ומציג בפני המשפחה שורה ארוכה של בתי אבות מומלצים. במקביל לכך, נעשים מאמצים לסייע למשפחה להשיג קוד לבית אבות – אותו קוד ממשרד הבריאות המאשר את השתתפותו של המשרד בהוצאות על שהות המטופל בבית האבות. כמובן, גם המשפחה מחויבת בהשתתפות, אך היא הופכת לקלה יותר כשיש קוד מוגדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *