נעליים אורטופדיות לגברים – מה המחיר ואיפה כדאי לרכוש לחצו

נעליים אורטופדיות לגברים – מה המחיר ואיפה כדאי לרכוש לחצו

רבים כבר שיבחו את היתרונות הרבים בנעליים אורטופדיות לרגליים, בייחוד לגברים שעובדים בעבודות שיש צורך ללכת בהן הרבה כמו בניה, מלצרות , רופאים ועוד מקצועות שונים. על מנת שהעבודה תהיה קלה יותר חשוב לרכוש נעליים אורטופדיות נוחות ולא פחות חשוב גם יפות ומתאימות במדויק לסוג העבודה אותו עובדים. אם אתם מעוניינים לרכוש נעליים אורטופדיות לגברים ורוצים לדעת מה המחיר ואיפה כדאי לרכוש המאמר הזה הוא בשבילכם. 

סוגים נעליים אורטופדיות והמחיר שלהן

נעליים לצוות רפואי:

אם אתם עוסקים במקצוע הרפואה רופאים או אחים או כח עזר רפואי ועומדים במשך שעות רבות על הרגליים, רכישת נעליים אורטופדיות לצוות רפואי תאפשר לכם לבצע את העבודה ביעילות. ותקל עליכם בכאבים שונים שנובעים מהליכה מאומצת כמו כאבי ברכיים, פרקים , רגליים ועוד. המחירים הם החל מ 149 – 500 שקלים 

נעלים אלגנטיות

אם אתם צריכים להגיע לאירוע או זקוקים להופעה מרשימה בלי להתפשר על הבריאות שלכם קיימות נעליים אורטופדיות ואלגנטיות המחיר שלהן החל מ299-600 שקלים. 

נעליים לסוכרתיים: 

אם אתם סובלים מסוכרת אתם בוודאי סובלים מרגליים נפוחות וכואבות ולעיתים מלאות פצעים נעליים אורטופדיות מותאמות יכולות להקל על המצב הרפואי המחיר הוא: החל מ 699 שקלים. 

איפה כדאי לרכוש?

בחברה שמייצרת את הנעליים: 

כדאי ועדיף לרכוש נעליים שמותאמות אישית על מנת לטפל בבעיה שממנה סובלים ורק חברה שמייצרת נעליים בהתאמה אישית יכולה לגרום לכך. 

מחירים הוגנים: 

נעליים אורטופדיות עולות יקר במיוחד ולכן יש לבחור בחברה שיש לה מגוון רחב של נעליים במגוון מחירים. 

מגוון מידות

יש לבחור בחברה שיש לה מגוון רחב של מידות במלאי ממידות קטנות יחסית לנמוכים ועד מידות לגבוהים.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בודק שכר מוסמך
טיפים לעסקים
moshiko

איך בוחרים בודק שכר מוסמך

ישנם אנשי מקצוע שאנחנו לא יכולים לבחור כלאחר יד כמו רואה חשבון בחיפה למשל או בודק שכר. מדובר על בעלי מקצוע בתחומים בהם שהצורך שלנו בשירות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved