3 סיבות טובות לעשות ביטוחי מנהלים

ביטוח מנהליםאתם חיים את חיי היום יום ובוודאי לא חושבים על הדברים הנוראיים שעלולים לקרות לכל אחד מאיתנו, שכן אחרת לא היינו יוצאים מהבית. אנחנו נוהגים ועלולים להיות מעורבים בתאונות, עובדים ועלולים להיפצע ולמעשה כל פעולה שאנחנו עושים עלולה להיגמר ממש לא כמו שחשבנו. זו הסיבה הראשונה לכך שכולם עושים לאחרונה ביטוח מנהלים, כי למה לקחת סיכונים ולמה למצוא את עצמכם במצב שבו אתם לא יכולים לממן את הטיפולים או את מה שדרוש לכם?

<< למידע נוסף בנושא ביטוח מנהלים >>

חושבים על מי היקרים לנו

אם עדיין חסרות לכם סיבות לעשות ביטוח מנהלים כדאי שתחשבו על הילדים ועל בן או בת הזוג. איך הם יממנו את החיים, את המשכנתא וכל דבר אחר אם פתאום תלכו לעולמכם בטרם עת? ביטוח המנהלים כולל:

  1. חסכון לגיל הפרישה

  2. מימון במקרים של אובדן כושר עבודה

  3. כיסוי ביטוחי למקרים של פטירה מוקדמת של המבוטח

כל אלה הן גם הסיבות שבגללן כדאי לעשות ביטוח כזה, כי אם יקרה לכם משהו לפחות תוכלו לדעת שהילדים היקרים שלכם יוכלו לממן את חייהם. אין תחליף לאדם אהוב שהולך לעולמו, אך פיצוי כספי בהחלט יכול לעשות את החיים להרבה יותר נוחים ולכן לא כדאי לוותר על כך.

מתי כדאי להתחיל?

בין אם אתם רוצים לעשות את ביטוח המנהלים בגלל החשש מאובדן כושר העבודה והפגיעה ברמת החיים ובין אם זה בגלל שאתם חושבים על העתיד, כדאי להתחיל את הביטוח כבר עכשיו. אין טעם לדחות אותו כי ככל שתתחילו אותו מוקדם יותר כך תוכלו לחסוך יותר כסף לגיל הפרישה וכך גם תוכלו להיות רגועים יותר כבר מעכשיו אם חלילה יקרה לכם משהו.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

תגובה אחת בנושא “3 סיבות טובות לעשות ביטוחי מנהלים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *