באילו מקרים כדאי לפנות לעורך דין ליטיגציה?

עורך דין ליטיגציה

עורך דין ליטיגציה הינו עורך דין אשר יוכל לייצג אתכם בבית המשפט, הן בתחום הפלילי והן בתחום האזרחי. חשוב להבין כי ישנם עורכי דין רבים אשר עוסקים בתחומים האלו, אך הם אינם מופיעים בבתי המשפט. כלומר, ניתן אומנם להיעזר ביכולות ובשירותים שהם מספקים, אך במידה והתיק מגיע לבית המשפט, כדאי להצטייד בעורך דין ליטיגציה מקצועי ומנוסה שרגיל להופיע בבתי המשפט השונים. אומנם מערכת המשפט שלנו נשענת על עקרונות הצדק, אך חשוב להבין כי הופעה איכותית ומקצועית בבית המשפט, הינה כלי הכרחי על מנת להגיע אל הצדק המיוחל. רק עורך דין המתמחה בתחום, יוכל להשקיע את כל האנרגיה הזמינה שלו בתיק שלכם, הוא יחפש ראיות, ייפגש עם מומחים ויבנה את התיק בצורה המשכנעת ביותר עבור בית המשפט.

עורך דין ליטיגציה – כיצד לבחור בעורך דין איכותי ויעיל?

כאמור, עורך דין המתמחה בתחום הליטיגציה חייב להקפיד על לימוד עמוק של כל דמויות המפתח המעורבות בתיק. רק לאחר מכן, הוא יוכל לתכנן את האסטרטגיה המתאימה ביותר, על מנת להוביל את התיק הזה לניצחון. במהלך הדרך הוא אמור להשקיע שעות ארוכות באיסוף של נתונים ופרטים שונים, אשר יוכלו להוות את עמדת המפתח שלו בתיק. הוא חייב להבין את הנפשות הפועלות, לדעת לזהות בצורה מהירה ומדויקת תגובות של אנשים ולקרוא את שפת הגוף של העדים. מעבר לכך, מדובר על עורך דין כריזמטי, אשר יודע לשלוט בצורה מושלמת בקול ובהתנהגות שלו. הוא צריך לדעת מתי ללחוץ על העד ומתי להציג התנהגות אדיבה ומנומסת. מדובר במקצוע קשה ולא פשוט, המצריך לא מעט כוחות נפש וסבלנות. לכן חשוב לבחור בעורך דין מנוסה, אשר עוסק בתחום הזה כבר שנים ויש לו לא מעט לקוחות עבר מרוצים.

לסיכום, כל מי שעומד בפני משפט, חייב לבחור לעבוד עם עורך דין ליטיגציה מקצועי ואיכותי. עורך הדין חייב להיות מסוגל לפעול תחת לחץ, לקלוט מידע בצורה מהירה ולהיות בעל כושר ביטוי גבוה בעל פה. כמובן שחשוב לבחור בעורך דין העוסק בתחום הרלוונטי לכם – פלילי או אזרחי.

הכירו את דפנה פישר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *