מכונת חריטה בלייזר

מכונת חריטה בלייזר – מה היתרונות שלה?

ישנם דרכים רבות שניתן לחרוט בהן חומרים, אך לא כולם עושים את מה שמייצר הלייזר. מכונות חריטה בלייזר התפתחו והפכו לתהליך האמין והיעיל ביותר בשוק. הם מסוגלים לספק תוצאות באיכות גבוהה בהרבה ממקבילותיה, מה שהפך אותה לחלק עיקרי בתעשיות רבות ברחבי העולם.

מכונת חריטה בלייזר – מה היתרונות שלה?

חריטת לייזר היא תהליך המאדה חומרים לאדים. קרן הלייזר פועלת כאיזמל וגורמת לסימנים על ידי הסרת שכבות משטח החומר. על הלייזר לפגוע באזורים מקומיים עם רמות ענקיות ועוצמתיות של אנרגיה כדי לייצר את החום הגבוה הנדרש לאידוי.

האם אתם צריכים מכונת חריטה בלייזר?

האם אתם באמת זקוקים למכונת חריטה תלויה בעיקר במה אתם עושים ובשימוש שלכם. אם אתם מייצרים בבית שלכם והוא משמש אתכם כמעין בית לייצור דגמים ויצירות שחשוב לכם שיעשו במהירות, כנראה תצטרכו מכונת חריטה.

בחירת הלייזר המתאים

כדי לבחור בתהליך סימון הלייזר המתאים, עליכם להסתמך על שלושה גורמים:

  • התנגדות הסימון: יכולתו להישאר בעבודה בתנאים קשים
  • מהירות סימון הלייזר: זמן הסימון שמונע צווארי בקבוק בייצור
  • החומר המסומן: תאימותו לשיטת הסימון הרצוי לעבודות שלכם

בדרך כלל משתמשים בטכנולוגיית חריטת לייזר לצורך חריטת חלקי עבודה ממתכת אשר נחשפו לסוגים שונים של טיפולי בלאי או בשטח. עבודות חריטה מתכת עם פלדה ואלומיניום מתאימות למכונה זו.

למה דווקא מכונת חריטה בלייזר

השימוש הכל כך רב שמציעה מכונה כזו מהאתר של פריטק היא רבה מאוד ויכולה לייעל את העבודה ואת כל הליך הייצור שלכם ולגרום לכך שתוכלו ליצור ולהרוויח הרבה יותר. כשמכונה כזו אינה עוצרת, היא כביכול מדפיסה לכם כסף מבלי שתצטרכו לעשות זאת בכוחות עצמכם.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved