לוח דרושים גם עבור אמהות, אולג'ובס

לוח דרושים עבור אמהות

אימא? מחפשת עבודה? יש אימהות שהן קודם כל עובדות ורק אחר הן אימהות לילד שלהן. אבל יש אימהות מסוג אחר. אימהות שרואות מול עיניהן את ההצלחה בגידול הילד שלהן. הן שואפות לפני הכול להיות אימא למופת לילד שהן הביאו לעולם. העבודה היא הערך השני בסולם הערכים שלהן. ולכן הן מחפשות עבודה מוצלחת ורווחית שמתאימה לאימהות.

איזו עבודה מתאימה לאימהות?

אימא יכולה להשתלב במגוון עבודות באמצעות חברות השמה. והמציאות אכן מספרת על כך – תוכלו לבקר במשרדים ובארגונים ולגלות אימהות עובדות שעות ארוכות ומספקות את הסחורה למעסיקים. אבל כדי שהעבודה תחשב למתאימה לאימהות חשוב מאוד לאתר משרה הולמת שתתאים את עצמה לסדר יומה של אם.

מספר שעות העבודה

הפרמטר הראשון הוא מספר שעות העבודה. יש משרות אשר גוזלות מהעובדים את מרבית שעות היום. כמובן שזה לגמרי לא מתאים לאימא אשר רוצה לגדל ילד ולנהל גם בית חם עבורו. ולכן משרות כאלו לא באות בחשבון. עבודה לאימהות היא עבודה כזו אשר לא מצריכה שעות עבודה ארוכות ולא מביא לכך שהאם רחוקה מהילד שלה לאורך מרבית שעות היום. נקודה נוספת היא שעות העבודה. מרבית הילדים מתחילים בגיל צעיר מאוד לצאת מהבית ולבקר במעון, משפחתון, גן וכן הלאה. אם המשרה של האם היא בשעות אחר הצהריים היא מפסידה את החיים בצל בנה. בשעות בהן הוא נמצא מחוץ לבית היא דווקא כן בבית. ואילו כאשר הוא חוזר מלימודיו היא יוצאת לעבודה.

משרה מתחשבת

כמו כן חשוב מאוד לציין את העודה כי אם צריכה התחשבות מסוימת מהמעסיק שלה. כל ילד לא מרגיש טוב לעיתים, צריך תמיכה של אם וביקור משותף במרפאה או בבית הספר. מעסיק מתחשב מבין את תפקידה של האם ואת מקומה החיי הילד שלה והוא בא לקראתה בהכנה. ואילו במידה והאם עובדת במשרה תובענית שאינה באה לקראתה היא מוצאת את עצמה לא פעם בדילמה. מה לעשות? מי ילווה את בנה ביום הראשון ללימודים? איך תשלח אותו בגפו לטיול השנתי? וכן הלאה. משרה מתחשבת מאפשרת לה לשמור על אימהות מסורה לצד עבודה במשרה הולמת.

למגוון משרות לאמהות, בקרו באתר אולג'ובס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *