הנעת עובדים באמצעות תוכנה – תוכנה מושלמת למנהלי משאבי אנוש

תוכנה למשאבי אנוש

ניהול עובדים זה תמיד אתגר. כל מנהל משאבי אנוש צריך להיות רגיש מצד אחד לעובדים ומצד שני רגיש לצרכים של הארגון.

יש הרבה דרכים שיכולות לסייע למנהלי משאבי אנוש לעבודה בצורה טובה יותר. אחת הדרכים המומלצות ביותר היא הנעת עובדים באמצעות תוכנה לניהול עובדים ומעקב אחר ההספק שלהם. תוכנה מבוססת ווב זאת יכולה להיות תוכנה יעילה מאוד שתהפוך את החיים של כולנו להרבה יותר קלים. היתרון של התוכנה הזאת הוא שהיא יכולה לאפשר לנו לעקוב בזמן אמת אחר הביצועים של העובדים השונים בחברה שלנו כך שנוכל לדעת מה הם נקודות החולשה שלהם (ושל הארגון שלנו) ומה נקודות החוזק שלהם.

מידע נוסף על הפתרון של StepAhead ניתן למצוא באתר שלהם:

http://www.step-ahead.com/Heb/

ניהול משאבי אנוש

הנעת עובדים באמצעות תוכנה – למנהלים ומנכ"לים

הנעת עובדים באמצעות תוכנה יכולה להיות כלי חשוב מאוד גם עבור מנהלים ומנכ"לים של חברות גדולות. ניהול חברה גדולה דורש הרבה מאוד תשומת לב ויכולת ריכוז. כאשר אנחנו מנהלים חברה גדולה אנחנו צריכים להיות רגישים לכל מה שקורה בה וגם לדעת לזהות בעיות או תקלות שיש בהתנהלות הארגון שלנו. באמצעות תוכנה ייעודית בטכנולוגיית ווב נוכל לזהות בזמן בעיות שיש בחברה שלנו או בעיות שיש לנו בתפוקה של עובדים מסוימים. באמצעות התוכנה נוכל להניע תהליכים חדשים בארגון שלנו ולעשות בו סדר עבודה חדש שיתאים יותר למצב הכללי הנתון בשוק הכלכלי או בתחום העבודה הספציפי שלנו.

הנעת עובדים באמצעות תוכנה – על ארגון נכון של מידע בארגון והבאת פתרונות בזמן אמת

הנעת עובדים באמצעות תוכנה יכולה לסייע לנו בארגון נכון של מידע בעסק שלנו ובהבאת פתרונות בזמן אמת לבעיות שיש בעסק. באמצעות התוכנה אנחנו יכולים לדעת בכל רגע נתון מי מהעובדים שלנו מתפקד באופן טוב ומי מתפקד באופן שטעון שיפור. התוכנה תוכל ללמד אותנו גם באמצעות כלים שונים שיש בה האם אנחנו צריכים לשכור עובדים נוספים או האם כדאי לנו לצמצם את כוח העבודה שלנו. חשוב לדעת שניתן להתאים את הפונקציות השונות בתוכנה באופן אישי למאפיינים של העסק שלנו (מספר העובדים שלנו, כמות הרווחים וההפסדים שלנו, ציפיות לרווח רבעוני ועוד…). חשוב מאוד לדעת להשתמש בתוכנה בצורה שתועיל לנו ולא בצורה שלא תעניק לנו שום ערך מוסף. בסופו של דבר התוכנה יכולה לסייע לנו מאוד לשפר את התפוקה של העובדים שלנו ולעבוד באופן הרבה יותר יעיל והרבה יותר איכותי לאורך זמן.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *