פגישות עבודה: כיצד להרשים את משתתפי הפגישה?

פגישת עבודה

מתכננים פגישה עסקית ומשמעותית? ובכן, במדריך הבא נציג לכם את הטיפים הטובים ביותר לצורך אירוח מושלם ורב רושם במסגרת של פגישה עסקית.

מתכננים פגישה עסקית? זה מה שעליכם לעשות בכדי להרשים את המשתתפים

פגישות עסקיות הן עניין מלחיץ למדי, וזאת בשל העובדה כי על במסגרת הפגישה מוטלת על בעלי העסקים החובה ליצור רושם חיובי אשר יאפשר להכתיר את הפגישה כמוצלחת. משום כך, ישנם לא מעט אלמנטים חשובים אשר מרכיבים את הנוסחה לפגישת עבודה חיובית. בדיוק לשם כך איגדנו את מיטב הטיפים של המומחים, וזאת בכדי שתוכלו לתכנן פגישה עסקית רבת רושם על המשתתפים. ראשית כל, מגש פירות יהיה נהדר לפגישה עסקית, וזאת לאור העובדה כי מדובר במגשי פירות יוקרתיים אשר נחתכים בקפידה ומעניקים לאורחים ולכם כיבוד קל ורב רושם כתוצאה מהמראה כמו גם מהטעם. בנוסף, חשוב לתכנן את הפגישה במיקום אשר יאפשר לכם להציג מצגת עסקית או את התוכנית העסקית שלכם באופן מקצועי, ולכן יש לבצע סיור לוקיישנים לפני ההגעה בכדי לבדוק כי אכן המיקום מתאים למספר המשתתפים. במידה והנכם מתכננים לקיים את הפגישה בחדר הישיבות, יש לנקות את החדר היטב ולהניח במרכז השולחן את מגשי הפירות וכן תקציר של הנושאים אשר יעלו במסגרת הפגישה, וזאת בכדי להראות רצינות כלפי המשתתפים.

מה חשוב לבצע רגע לפני הפגישה?

זכרו כי מטרת הפגישה העסקית צריכה לשרת את מטרותיכם, ולכן יש לכתוב לעצמכם בנקודות את המידע אותו תרצו להעביר למשתתפים, כולל דגשים חשובים עליהם תרצו להתעכב במסגרת הפגישה וכן עשיית "שיעורי בית" הנוגעת למשתתפים – באיזה תפקיד מחזיק כל אחד מהם והאם קיימים קשרים חבריים אשר יכולים להוסיף ליצירת קשר אישי במסגרת הפגישה, מה שיקנה לכם יתרון ביחס למתחרים שלכם. כידוע, יכולת הקשב של רבים עשויה להיות נמוכה למדי במידה והפגישה מתארכת, ולכן חשוב להקפיד להוסיף רלוונטיות וערך מוסף בעבור כל משתתף בפגישה באמצעות מתן מידע באופן קונקרטי ותמציתי אשר ישקף את החומר הרלוונטי בעבור המשתתפים, ללא נושאי שיחה אשר אינם רלוונטיים למטרות הפגישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *